Записи з концертів Львівського органного залу

72

Львівський органний зал публікує унікальні записи класичної музики на YouTube-каналі Ukrainian Live Classic

На каналі доступний контент широкого спектру музичних жанрів і стилів: від камерної до хорової та оркестрової музики, від бароко до сучасності. А у найближчі дні він поповниться яскравими номерами із концертних програм чудових музикантів.

Нещодавно у стінах органного залу завершився масштабний міжнародний проєкт «Заборонена музика», метою якого було розповісти про долі композиторів в умовах тоталітарних режимів нацистської Німеччини й Радянського Союзу та показати силу мистецтва, що долає будь-які заборони. Окремі номери із концертних програм охочі матимуть нагоду послухати вже найближчими днями. Звучатиме музика Томаса де Гартмана, Пауля Гіндеміта, Всеволода Задерацького, Бориса Лятошинського та інших у виконанні Ukrainian Festival Orchestra під орудою Івана Остаповича (Україна) та Данієля Ганссона (Швеція).

Концертні номери – від юної скрипальки-віртуозки, яка у свої 15 років стала лауреаткою понад 20-ти міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Софія Плахцінська є ученицею Львівського ліцею імені Соломії Крушельницької та водночас студенткою Університету мистецтв австрійського міста Граца у класі професора Еміліо Перцана. Як солістка виступала, зокрема, у Словаччині, Польщі, Австрії, Німеччині. Молода виконавиця представить віртуозні твори Вольфганга Амадея Моцарта та Фріца Крейслера.

Чи до вподоби вам звучання клавесина? А чи знали ви, що у ХІХ столітті фортепіано витіснило цей інструмент, бо він не міг передати головної ідеї романтизму? Київська музикантка Наталія Сікорська доведе, що клавесин – досі сучасний та особливий і має неабиякі можливості. Впродовж наступних кількох днів почуємо музику Золтана Алмаші, Вільяма Бьорда, Джона Булла та інших авторів.

Усі записи будуть доступні на каналі Ukrainian Live Classic, який стабільно підкорює український YouTube та є одним із найбільших каналів, присвячених класичній музиці в нашій країні.

Також дорелізні покази будуть доступні для патронів проєкту Ukrainian Live.

Підписуйтесь на канал і ставайте патронами проєкту, аби не пропустити жодної прем’єри.

Більше інформації завжди доступно на комунікаційних каналах: Офіційний сайт Львівського органного залу; Instagram; Facebook

Розклад публікацій

5 листопада

● 15:00 Вольфганг Амадей Моцарт. Концерт для скрипки № 4 D major, частина І (Софія Плахцінська)

● 17:00 Золтан Алмаші. «Ода» (Наталія Сікорська).

● 19:00 Пауль Гіндеміт. Симфонія «Художник Матісс», І і ІІ частини (Ukrainian Festival Orchestra, дириґент Данієль Ханссон)

6 листопада

● 15: 00 Фріц Крейслер. «Радість кохання» (Софія Плахцінська)

● 17:00 Джон Булл. «Королівське полювання» (Наталія Сікорська)

● 19:00 Всеволод Задерацький. Камерна симфонія (Ukrainian Festival Orchestra, дириґент Іван Остапович)

7 листопада

● 15:00 Фріц Крейслер. «Муки кохання» (Софія Плахцінська)

● 17:00 Вільям Бьорд. Preludium BK12 and Fantasia BK 13 (Наталія Сікорська)

● 19:00 Борис Лятошинський. Симфонія № 2 (Ukrainian Festival Orchestra, дириґент Данієль Ханссон)

За інформацією пресрелізу