car-club

Чи існують правила поводження українців в тилу? Лікарі, вчителі, енергетики, продавці, бізнесмени, волонтери та інші представники різних сфер – у кожного своя місія, але єдина мета: працювати задля перемоги України. Чи потрібен їм відпочинок? Безсумнівно! Caribbean Club запрошує українців трохи відволіктися від реалій сьогодення і зарядитися позитивною енергетикою на виставах, концертах і різдвяних вечорах

13 і 20 січня: вар’єте-шоу «Рояль» з Lida Lee

Захопливе шоу для дорослих «Рояль», спеціальною гостею якого стала українська співачка та засновниця волонтерського штабу Lida Lee, щотижня дарує гостям Caribbean Club вечір естетичної насолоди.

Вар’єте «Рояль» – це синергія музичних перформансів і витонченої сексуальності. Затишна атмосфера, зручне крісло, келих ароматного вина та яскраве шоу у кращих традиціях кабаре.

Окрема насолода – виконання відомих мелодій в оригінальному аранжуванні від знаного українського музиканта й композитора Олексія Боголюбова. А постановка хореографії від українських танцівниць, учасниць проєктів «Танцюю для тебе» і «Танці з зірками» – Анни Паламарчук, Катерини Тришиної та Світлани Черниш, вразить майстерністю.

4, 11, 14, 18, 21 та 25 січня: вистави театру-студії імпровізації «Чорний квадрат»

Відомий театр «Чорний квадрат» радує глядачів протягом усіх років незалежності України. Його комедійні вистави не тільки розважають, а й змушують замислитися про справжні цінності життя. Щосереди та щосуботи глядачі можуть упізнати власний досвід у комічних сюжетах вистав, адже вони про кохання, секс і дружбу звичайних людей.

Графік найближчих вистав: 4 січня – «Topless. Все включено!», 11 січня – «Шукаю чоловіка на кожен день», 14 січня – «Кава похапцем, або Сніданок у наручниках», 18 січня – «Хто кого хоче…?», 21 січня – «6 соток пристрасті, або Дачні сексуальні історії» та 25 січня – «21 хвилина до та після сексу, або Перебір горить». Вистави виконуються українською мовою.

8 січня: вистава «Саквояж» від Театру Танцю Форсайт

Відомий Український Театр Танцю Форсайт запрошує поціновувачів сценічного мистецтва поринути в калейдоскоп захопливих вражень і феєричних емоцій. Оригінальна історія двох світів: чорно-білого та кольорового, передана стильною і чуттєвою хореографію, від якої неможливо відірвати очей. На гостей чекають карколомні, видовищні трюки від артистів циркового мистецтва, сильні вокальні партії і мультимедійні ефекти.

Виставу «Саквояж» бачили в Німеччині, Туреччині, Казахстані, Шотландії, Бразилії, Естонії, Швеції, Фінляндії, Італії. А 8 січня її побачить Україна. За 6 років існування хореографія й трюки були вдосконалені до ідеалу і виступ артистів по праву щоразу отримує шалені овації. «Саквояж» змінився і глядачів запрошують оцінити новинки або познайомитись із виставою.

У закладі встановлений генератор, тож вимкнення електроенергії не завадить продовжувати насолоджуватися подіями. А у разі повітряної тривоги гості можуть направитися до найближчого бомбосховища.

За інформацією пресрелізу