«Попелюшка» для дітлахів Чернігова

109

Майже щодня до кінця грудня і в січні наступного на великій сцені Чернігівського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка триватимуть покази яскравої музичної вистави «Попелюшка» за казкою Шарля Перро прем’єра якої відбулася в День святого Миколая

22 грудня в театрі у веселій ігровій інтермедії біля Новорічної ялинки проведено благодійний захід для дітей, чиї батьки захищають країну у складі ЗСУ. Близько сотні хлоп’ят і дівчат спочатку захоплено гралися біля ялинки з вигадливими Зайчиком і Їжачком, водили хоровод зі Святим Миколаєм та Янголом, а потім перейшли до театральної зали на перегляд спектаклю.

Вони радо віталися з Королем казкового королівства (народний артист України Валентин Судак), познайомилися з Лісничим (Валентин Корінь) і його донькою Попелюшкою (Альона Броницька), досхочу насміялися із зарозумілої Мачухи (заслужена артистка України Антоніна Баглій) та її незграбних дочок Ганни (Ганна Колеснікова) і Маріанни (Катерина Ткачук). Були зачаровані появою доброї Феї (Світлана Бойко) та її юного Помічника (Маргарита Брагіда). Милувалися кришталевими черевичками і золотою каретою.

Разом із Попелюшкою вони раділи знайомству з Принцом (Олександр Манастирський) і Міністром бальних танців (Альберт Лукашов). Допомагали в залі королівським солдатам проводити приміряння кришталевого черевичка (Станіслав Аракільян, Євген Бондар, Микола Лемешко). І щоразу відгукувалися оплесками на мальовничі хореографічні композиції у виконанні артистів балету (балетмейстер Ольга Шпаковська).

Усе дійство супроводжував оркестр театру під орудою заслуженого артиста України Олексія Рощака.

Особливістю цього благодійного заходу став виступ після вистави голови громадської організації «Конгрес азербайджанців Чернігівської області» Іскандера Велієва, який привітав присутніх із Новорічними святами, подякував воїнам Збройних Сил України за стійкість і мужність, а потім запросив діток отримати подарунки, підготовлені цим громадським об’єднанням.

Раїса МІНЕНКО

Фотограф Родіон ТИШКЕВИЧ