afisha

Прагнучи гідно відзначити День захисників і захисниць України, творчий склад Чернігівського муздрамтеатру імені Тараса Шевченка підготував театралізовану тематичну програму «Разом до Перемоги!», представлення якої було анонсовано на 12 жовтня цього року. На її перегляд прийшли як шанувальники творчих здобутків шевченківців, так і запрошені військовослужбовці, волонтери, люди похилого віку, які знаходяться під опікою соціальних служб.

Святковий концерт мав початися о 18 годині, але за п’ять хвилин до зазначеного часу пролунав сигнал повітряної тривоги. Тож замість того, щоб займати місця у театральній залі, глядачі були змушені пройти в укриття, облаштоване у підвальному приміщенні театральної будівлі.

І відвідувачі, і задіяні у концерті артисти сподівалися, що за 30-40 хвилин тривогу скасують і можна буде, хоч і з запізненням, провести мистецький захід. Проте час спливав, а оголошення про відбій тривоги все не надходило. І дехто з молодих акторів, котрі перебували у сховищі, почав співати пісні, що готували для програми урочистостей.

Слухачі тепло зустріли ці вокальні виступи, підтримували їх оплесками і навіть підспівували. Так в укритті під час повітряної тривоги відбулося імпровізоване творче спілкування артистів із публікою. Люди були щиро вдячні за несподівано подаровані миті радості.

На жаль, акцію вирішили відмінити й перенесли концерт на 29 жовтня. Придбані квитки залишаються дійсними чи на іншу концертну програму театру, чи на репертуарну виставу в інший день.

Шевченківці завжди раді представити творчі роботи якнайширшому глядацькому загалу чернігівців!

Раїса МІНЕНКО