p_F

17 грудня об 11:00 та о 14:00 у Національній опереті України відбудуться перші прем’єрні покази дитячої музичної вистави «Пригоди Буратіно» на музику Олексія Рибнікова.

Хто не знає історію про веселого і бешкетного Буратіно, який шукав Золотий ключик? Улюблені з дитинства герої, популярні мелодії та фрази, що стали крилатими висловами – цей спектакль можна дивитися безкінечно, змінюючи тільки свою «роль»: спочатку – як дитина, потім – як батько чи мама і, згодом – як бабуся або дідусь. Адже казка доводить кожному новому поколінню безсумнівну істину: справжня коштовність – це золоте людське серце, в якому живе дружба, вірність, надія і відвага!

До співпраці з колективом Національної оперети художній керівник театру, народний артист України Богдан Струтинський запросив лауреатів театральної премії «Київська Пектораль» режисера лялькового театру Михайла Урицького та художника Миколу Данька.

За словами Михайла Урицького, постановка «Пригоди Буратіно» на сцені Київського національного театру оперети стала для нього новим, дещо експериментальним досвідом: попри багаторічну співпрацю режисера з багатьма театральними закладами в Україні і за кордоном, постановкою вистави в музичному театрі він займався вперше.«А ще це прекрасна нагода попрацювати з уславленим колективом Національної оперети», – зазначив Михайло Урицький.

Також над постановкою спектаклю працювали:
Сергій Дідко – диригент-постановник;
Анжела Гречановська – балетмейстер-постановник,
Сергій Нестерук – хормейстер-постановник.

О 12:30 в приміщенні театру відбудеться зустріч представників ЗМІ з постановочною трупою.

В арт-фойє другого поверху театру учасники прес-конференції мажуть ознайомитися з художньою виставкою акварелей київського художника Дмитра Ачкасова.

Акредитація журналістів та представників ЗМІ за телефонами:
099-545-19-11; 068-117-70-47; 097-952-08-47; 063-710-22-63
або електронною поштою: opereta_press@ukr.net

За інформацією прес-релізу