«Село і люди» – у Чернігові відроджено виставу

104

Народний мюзикл «Село і люди», прем’єрна постановка якого відбулася три роки тому, знову повертається на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру. Цього разу у затишний дворик – літню креативну локацію, що набуває все більшої популярності серед меломанів

За сюжетом мюзиклу, який придумали й сценічно втілили режисер-постановник Дмитро Обєдніков і сценаристка Світлана Бунзяк, до мальовничого поліського села приїздить парубок із міста щоб побратися з місцевою дівчиною… І все було б добре, якби не батьки молодят, котрі сваряться між собою, намагаючись вирішити за дітей де їм краще після гучного весілля жити – в селі, чи місті. Побутова історія, подібних до якої в Україні немало, вплетена в музичну канву із репертуару гуртів ВВ, ТІК, Вєрки Сердючки та інших народних зірок.

14 липня у виставі «Село і люди» взяли участь концертні виконавці філармонійного центру: заслужені артисти України Володимир Гришин і Сергій Сулімовський, заслужена артистка естрадного мистецтва України Ніна Коцур, солісти Тетяна Олійник, Марина Маккей, Наталія Липницька, Марина Коваленко, Іванна Подольська, Інна Василенко, Дмитро Обєдніков, Максим Пузан, Яна Корольова, Катерина Іващенко, Анна та Дар’я Міхневич, Олександр Лузан, Ксенія Трубіна та Юлія Литвин.

Прекрасні танці продемонстрував Театр танцю «Екватор» у складі Віктора Войникова, Катерини Великої, Світлани Києвицької, Світлани Кугук, Івана Кузьменка та Марії Лагути.

Звук – Оксана Османова.

Художник зі світла – Олександр Єрмаков.

Художник – Ірина Хрикіна.

Публіка тривалими оплесками стоячи зустріла останні акорди мюзиклу. Але на цьому дійство не завершилося. Приємним сюрпризом для слухачів стали… запашні весільні пиріжки, якими працівники філармонійного центру пригостили всіх охочих. Таким чином, музичний вечір у затишному дворику став не лише веселим, а ще й смачним.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм