cecil-obr-orig

Одна з провідних джазових співачок сучасності, вона отримала широке суспільне визнання після перемоги у конкурсі джазових вокалістів Thelonious Monk Jazz у 2010 році. Протягом наступних десяти літ отримала три премії «Греммі»

Коли Сесіль Маклорін Сальвант уперше з’явилася на джазовій сцені, багатьох слухачів вразила її можливість звучати, як Бессі Сміт, Сара Вон або Бетті Картер. Але з кожним новим альбомом її голос ставав усе своєріднішим і розкривав нові грані майстерності.
У «Woman Child» і «For One To Love» визначився її стиль. «Dreams and Daggers» – робота, яка підкреслює свіжий і безстрашний підхід до мистецтва: лайф і студійний запис, разом із тріо та струнним квартетом, стандарти й оригінальні композиції.

2018-го Сесіль Маклорін Сальвант випустила четвертий альбом «The Window» – дуети з піаністом Салліваном Фотнером, які розширюють традиційне уявлення про дует і його виразові можливості.

Завдяки вибору репертуару та блискучим інтерпретаціям, вона «грає з часом», змушуючи музикальне минуле говорити з нашим сучасним світом.

За матеріалами прес-релізу