«Сни до та після» були представлені у Чернігові

87

Велика концертна програма «Сни до та після» була презентована на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру 12 листопада. Вона водночас поєднала і розділила зустрічі артистів із глядачами на «до масштабної війни» і «нині»

Програма розпочалася з демонстрації фрагментів шоу «Love is…», яке йшло у філармонійному центрі увечері 23 лютого. «Наступного ранку серце кожного з нас перейшло невидимий рубікон, що розділив життя на “до” та “після”, – зазначають артисти. – До сьогодні велика війна іноді здається нам сном, кошмаром, маренням: спиш і ніяк не можеш прокинутись. Але ні. Тепер і сни інші».

Програма «Сни до та після» стала мистецькою рефлексією митців щодо війни, місця кожного на цьому етапі української історії. Прозвучали пісні, присвячені цій темі, в тому числі написані самими артистами. Відео- й концертні прем’єри цих творів відбулися нещодавно – «Сни сонця війни», «Не залишай», «Повернуся скоро…»

У концерті, зрежисованому Дмитром Обєдніковим, взяли участь солісти колективу концертних виконавців: заслужений артист України Сергій Сулімовський, Марина Коваленко, Марина Маккей, Ксенія Трубіна, Юлія Литвин, Оксана Османова, Наталія Липницька, Яна Сидоренко, Анна Михневич, Дар’я Михневич, Катерина Іващенко; артисти Театру танцю «Екватор» під керівництвом Віктора Войникова – Катерина Велика, Тетяна Герус, Євгеній Олещенко, Ольга Кузьменко, Світлана Кугук, Іван Гладков, Артем Коптель.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм