solisty

Цієї пʼятниці, 12 квітня, о 19:00 Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії на чолі з диригентом Сергієм Хоровцем представить одну з улюблених програм музикантів – «Солісти оркестру»!

Впродовж понад 121-літньої історії рівень симфонічного оркестру Львівської філармонії був традиційно високим, а кожен оркестрант без жодних застережень міг виступити у ролі соліста. Водночас рідний філармонійний оркестр йому акомпанував. Традиція творчого спільного музикування збереглася й до сьогодні.

Тому такі концерти є особливо очікуваними як для солістів, кожен із яких радий публічно продемонструвати майстерність, – так і для слухачів. Адже завдяки цим програмам вони мають змогу краще познайомитися з оркестрантами.

Обрані музикантами твори якнайкраще розкривають потенціал їхніх інструментів, бо кому ж, як не солістам, ліпше знати, хто написав найкращі соло. Так, скрипалька Олександра Мороз і віолончеліст Дмитро Ніколаєв поділились історією гастрольної поїздки з оркестром, у якій виникла ідея виконати спільне соло й обрано Симфонічну поему Каміля Сен-Санса «Муза і поет».

«Ця музика дуже характерна і яскрава, але водночас романтична та ніжна. Вечір 12 квітня – чудова нагода розповісти слухачам емоційну історію відносин між поетом і музою та перейнятися атмосферою казкової Франції», – розповіла Олександра Мороз.

Також у програмі ви почуєте Концерт для альта з оркестром Бели Бартока у виконанні Андрія Савича та унікальний Концерт для тромбона українського композитора Левка Колодуба, який представить Богдан Лущ.

Тож пʼятниця у Львівській філармонії буде наповнена відкриттями, до яких ми й запрошуємо доєднатися.

За інформацією пресрелізу