madam-batterflay

Міжнародний мистецький проект «Соломія» презентують в Національній опереті України

18 квітня о 18 годині в Арт-фойє Національної оперети України відбудеться відкриття міжнародного мистецького проекту «Соломія», присвяченого видатній українській оперній співачці кінця ХIХ – першої чверті ХХ століття Соломії Крушельницькій (1872–1952).

Всесвітньо відомою оперною примадонною стала в Італії, останні роки життя працювала у Львові, передаючи багатий творчій досвід студентам консерваторії.
Їй аплодували оперні й концертні зали Мілана і Парижа, Варшави і Рима, Нью-Йорка і Буенос-Айреса, – багатьох міст у різних куточках світу.

Соломія Крушельницька дуже любила Україну. Мешкаючи в Італії, не раз приїжджала з виступами до Львова, Чернівців, Одеси та інших регіонів Батьківщини.

На виставці в Арт-фойє Національної оперети України представлено 10 творів відомих українських художників: Олександра Храпачова, Панаса Тітенка, Олександра Ольхова, Тетяни Красної, Олександра Мельникова, Костянтина Могилевського, Андрія Потурайла, Богдана Бринського, Олени Яковенко. Митців об’єднує одна мета – відтворити засобами живопису образ нашої великої землячки, відобразити прекрасні куточки рідної України, пов’язані з Соломією Крушельницькою.

Експозиція складається з портретів, сюжетних робіт і пленерного живопису. Пейзажі написані у Львові, а також у Карпатах, неподалік від міста Сколе на Львівщині, у селі Дубині, де любила відпочивати Соломія Крушельницька.

За матеріалами прес-релізу