ТЕЛЬНЮК: сестри. Від тебе до мене

812

18 квітня у Домі «Майстер-Клас» свою нову програму співаної поезії представлять Тельнюк: сестри

В арсеналі Галі та Лесі Тельнюк безліч стилів та жанрів. Фолк-рокові композиції та джаз-рок, art-рок і trip-hop, філософські балади та романси, пісні з елементами медитативної мелодекламації, створені на тексти українських поетів – Тараса Шевченка, Павла Тичини, Євгена Маланюка, Богдана-Ігоря Антонича, Василя Стуса, Ліни Костенко, Оксани Забужко, Сергія Жадана.

Пісня «Від тебе до мене», що дала назву програмі, – одна з нових робіт сестер Тельнюк, була презентована у червні минулого року. Вона написана на текст української поетеси Атени Пашко, дружини відомого політика та публіциста, засновника «Народного Руху України» В’ячеслава Чорновола.

Сестри Тельнюк завжди виступають наживо, тому кожен концерт є неповторним, щоразу навіть знайомі пісні у виконанні Галі та Лесі Тельнюк звучать інакше, розставляють нові акценти і водночас створюють новий простір для слухацької інтерпретації.

Концерт проекту ТЕЛЬНЮК: сестри цього разу буде своєрідним мистецьким діалогом із українською художницею Оленою Придуваловою, чия виставка «Дві мене» експонується в Галереї Дому “Майстер-Клас” і чий живопис у цьому проекті так само є викликом для художниці – щоразу, у кожній новій серії робіт відчувати і бачити світ по-різному.

За матеріалами прес-релізу