Tetiana_Piminova_1

9 квітня на сцені Київського Будинку актора відбудеться гала-концерт фестивалю камерної музики Sonor Continuus. У програмі вечора – маловідомі композиції класиків ХХ століття та сучасних митців у виконанні понад двадцяти київських музикантів.

Фестиваль камерної музики Sonor Continuus проходить у Києві з серпня 2013 року. Від часу заснування вже відбулося 13 концертів, в яких взяли участь понад 70 солістів, а також відомі колективи – «Київська камерата», Київський квартет саксофоністів, «АртеХатта», Sed Contra Ensemble та інші. Концерти Sonor Continuus – це місце зустрічі досвідчених виконавців і молодих талановитих музикантів, де цікаві програми перетворюють кожну імпрезу на особливу подію в культурному житті столиці.

В анонсованому концерті прозвучать твори і Франсіса Пуленка, композиторів нововіденської школи – Арія з опери «Лулу» Альбана Берга і 4 п’єси для скрипки і фортепіано Антона Веберна, опуси Ріхарда Штрауса, Ігоря Стравінського, Вітольда Лютославського, Струнний квартет № 2 Філіпа Гласса, а також Тео Ловенді (Нідерланди), Павла Колпакова (Україна) і Флемінга Гансена (Данія).

PosterПрограму представлять солісти Національної філармонії Єлізавета Ліпітюк (сопрано) і флейтист Юрій Шутко, солістка Національної опери Тетяна Пімінова (мецо-сопрано), скрипаль Кирило Стеценко. Також гратимуть чудові музиканти, імена більшості з яких добре відомі київському слухачеві: лауреати міжнародних конкурсів Олександр Кошелєв (гобой), Юрій Набитович (кларнет), Артем Шестовський (бас-кларнет), піаністи Юліанна Румянцева, Наталя Строчан, Анастасія Стовбир, Микола Чикаренко та Еріка Васильєва.

Окрім того у концерті візьмуть участь Cтрунний квартет Lumos і Київський квартет саксофоністів під керівництвом Юрія Василевича.

Не пропустіть! Початок імпрези о 19:00.

Бронювання квитків за телефоном: +380 (97) 484 25 77

Квитки онлайн на сайті Сoncert.ua: https://www.concert.ua/booking/sonor-continuus

За інформацією прес-релізу.

На фото: Тетяна Пімінова (вокал) і Роман Лопатинський (фортепіано).