zastavka1

У 2024 році знову буде відкрито програму стажування для молодих оперних фахівців, щоби запропонувати їм можливість професійного розвитку в цій сфері

Метрополітен-опера запрошує працівників українських оперних театрів і незалежних організацій взяти участь у програмі стажування для обміну досвідом та ознайомлення з принципами й методами роботи, які використовуються у найбільшому театрі США.

«МЕТ пишається тим, що є мистецьким партнером України в її доблесній боротьбі за свободу на культурному фронті. За планами пані Олени Зеленської і Міністерства культури та інформаційної політики України, МЕТ відчинить двері для кваліфікованих молодих українських професіоналів, які бажають отримати міжнародний досвід в одному з провідних театрів світу», – сказав Петер Ґелб.

Програма стажування стала можливою завдяки ініціативі Першої леді України пані Олени Зеленської, запрошенню Метрополітен-опера, підтримці Міністерства культури та інформаційної політики України й Посла, Постійного представника України в ООН, пана Сергія Кислиці. Програма реалізується за сприяння Державного агентства України з питань мистецтв і мистецької освіти.

Інтерни будуть направлені до одного з наступних відділів Метрополітен-опера: Media & Presentations; Marketing and Advertising; Development (Guest Relations, Special Events and Development Services); Production. Остаточне рішення ухвалюватиме МЕТ на основі кваліфікації стажерів.

Обов’язкова умова для участі – мотивація до отримання нового досвіду, який можна застосувати в оперній сфері в Україні, та добре знання англійської мови.

Стажування триватиме з вересня до грудня 2024 року. Воно передбачатиме участь чотирьох українських молодих професіоналів на початку кар’єри в постановочному процесі та управлінні театром разом з американськими колегами в Метрополітен-опера.

Охочі взяти участь у програмі стажування мають подати онлайн-заявку, що повинна містити рекомендаційний лист і мотивацію, написану англійською мовою.

Фінансову підтримку витрат на стажування нададуть приймаюча сторона та Ukrainian Habitat Fund.

Дедлайн подачі заявок – 25 квітня 2024 року.

Новина на сайті Держмистецтв: https://arts.gov.ua/stazhuvannya-v-metropoliten-opera-dlya-molodyh-fahivcziv-ukrayinskoyi-opernoyi-sfery/

Пресслужба Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти: arts.gov.ua