tarabarova

«Народила! Ні, ще не донечку, але цей альбом ми писали разом із нею під серцем і я дослухалася до її підказок», – із такого жартівливого допису у соцмережах розпочинається знайомство з «Дитячим альбомом» Світлани Тарабарової, яка на девʼятому місяці третьої вагітності презентує музичну новинку

Світлана – мама двох, а найближчими тижнями вже трьох дітей, тож гостро відчуває потреби молодих батьків.

«“Дитячий альбом” – це наче швидка допомога для всіх матусь, бо тепер за настрій ваших сонечок відповідатиме музика, а вам більше не потрібно буде тисячу разів повторювати “чистимо зуби”, “одягаємося” тощо. Мами точно зрозуміють про що йдеться», – розповідає Світлана.

Альбом уже доступний на всіх цифрових майданчиках за посиланням: https://bfan.link/dityachiy-albom

Команда співачки, порадившись із психологами, мультиплікацію вирішила поки не робити, – головне завдання створити настрій, навчити новому і відірвати дітей від зомбі-гаджетів, зберігши при цьому контакт із батьками.

Якісного українського контенту для дітей мусить бути більше, – це думка багатьох батьків, які щодня виховують майбутнє нашої країни. Роками ми спостерігали засилля російськомовних “маш та ведмедів”, “фіксиків”, “малишаріків” і не тільки, але зараз перегляд чи прослуховування російського контенту дорівнює спонсорству армії агресора й про це варто пам’ятати завжди.

За інформацією пресрелізу