palkin

19 травня у Колонному залі імені Миколи Лисенка відбудеться концерт за участю академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України. Диригент – Ігор Палкін

Прозвучать твори французького композитора межі ХІХ–ХХ століть Каміля Сен-Санса та сучасного українського композитора Валентина Сильвестрова.

У Сен-Санса загалом п’ять симфоній, але лише три з них пронумеровано. Серед них – Перша симфонія мі-бемоль мажор, написана автором у 18-річному віці. Про цей твір після його прем’єри у грудні 1853 року схвально відгукнулися старші колеги Сен-Санса, Шарль Гуно й Гектор Берліоз.

Серенаду для струнного оркестру Валентина Сильвестрова створено 1978 року. Це умовно перехідний період творчості композитора – коли він змінив музичну мову від додекафонії у напрямку діатоніки. Тут ще чуємо «відголос» авангарду, але крізь плетиво складних гармоній уже пробиваються меланхолійні сильвестрівські мелодії, як відлуння музики минулих епох.

Тож насолоджуйтесь вишуканою музикою у неперевершеному виконанні та приєднуйтесь до онлайн трансляції концерту з Колонного залу імені Миколи Лисенка наживо 19 травня. Початок о 17 годині.

Квитки доступу до онлайн трансляції: https://bit.ly/3sp2ig4

За інформацією пресрелізу