conrserty-luganskoyi-philharmoniyi

Артисти Луганської обласної філармонії у зв’язку із розгортанням повномасштабної війни у рідному місті були змушені переїхати до Львова. Та навіть в таких обставинах вони не полишають своєї головної місії – грати. У травні музиканти дадуть три концерти духової та струнної музики у Львівському органному залі

Першим стане концерт 18 травня, в якому братимуть участь тромбоністи Ігор Шаповалов, Олександр Хохлов, Любомир Ліщук та солістка Львівського органного залу Світлана Позднишева. Концерт для тромбона та органа – це поєднання незвичне, навіть унікальне, проте від цього не втрачає гармонійності та природності. Послухайте цікаві інтерпретації барокових творів Генрі Перселла, Крістіана Готліфа Тага, а також чудові обробки Александра Гільмана і Ференца Ліста.

Наступний концерт ансамбль Луганської філармонії проведе 25 травня. Цього разу інструментальний склад включатиме духові та струнні інструменти: гобої, кларнет, валторни, скрипки та віолончель. Музиканти виконуватимуть Серенаду для духових Вольфганга Амадея Моцарта й Квартет для струнних Франца Шуберта. Вечір зворушливої музики, що на годину занурить у світ мистецтва та допоможе відволіктись від реальності.

В останній понеділок місяця, 30 травня, філармонійний ансамбль із Луганська виконає легендарну сюїту Густава Холста «Планети». Під батутою Любомира Ліщука виступлять трубачі Тарас Ковальчук, Олексій Жур, Віталій Сідор, тромбоністи Іван Демковський та Олександр Хохлов, тубісти Микола Димчак і Володимир Обухов. Написана під час Першої світової війни, сюїта складається з семи частин – за кількістю планет Сонячної системи (за винятком Землі), відомих на момент написання. Завершить концерт Тріо для мідних духових Франсіса Пуленка.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу