tenors bel canto

На музичній мапі України є колективи беззастережно знакові. Якщо музичне обличчя Чернігова багато в чому визначає Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача, то у Львові це Tenors BEL’CANTO – квартет, кожен учасник якого, як зазначають музикознавці, обдарований голосом, багатим на експресію і красу

Колектив працює на межі класичної опери і сучасної популярної музики. Критики зазначають: «Їх вокальний стиль емоційно-барвистий і виразний, у той час як відшліфована сценічна постава забезпечує приємні враження та високе естетичне задоволення».

А коли ці два ансамблі об’єднуються на сцені, трапляється справжній вибух. Свідками тому стали глядачі, які 4 травня 2019 року прийшли до Чернігівського обласного філармонійного центру на концерт Tenors BEL’CANTO, які виступили у складі тенорів Василя Понайди, Тараса Глови, Олега Ланового та баритона Романа Антонюка, у супроводі оркестру «Філармонія». Концерт – шедевр за шедевром, «вершки» популярної класичної музики: «Закоханий солдат» Енріко Канніо, романс Неморіно з опери «Любовний напій» Гаетано Доніцетті, арія Папагено з опери «Чарівна флейта» Вольфганга Амадея Моцарта, пісенька Герцога з «Ріголетто» Джузеппе Верді; сучасні твори, які вже стали класикою – «Пам’яті Карузо» Лучіо Далла, «Бесаме мучо» Консуело Веласкес, «Жовта субмарина The Beatles; і українська душа в таких творах, як «Два кольори» Олександра Білаша, «Ой ти дівчино, з горіха зерня» Анатолія Кос-Анатольського чи «Я піду в далекі гори» Володимира Івасюка…

Практично кожен номер глядачі зустрічали не просто оплесками, а оваціями. Недарма Роман Антонюк зазначив: «Філармонія» – прекрасний оркестр на чолі з сивочолим ангелом Миколою Сукачем. У Чернігові – прекрасні глядачі. Коли ми приїжджаємо сюди, ми насправді відчуваємо себе вдома».

І недарма насамкінець Tenors BEL’CANTO й Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» виконали знамениту пісню Едуардо ді Капуа «O sole mio» – аби мир, який панує в цій пісні запанував над Черніговом і всією Україною.

За інформацією пост-релізу