The HARDKISS. Десять на НСК «Олімпійський»

319

The HARDKISS анонсують шоу на честь свого десятиліття, яке відбудеться 29 травня 2021-го на НСК «Олімпійський»

«У це складно повірити, але наступного року The HARDKISS виповнюється десять, – розповідає Юлія Саніна. – Уже майже десять літ пісні гурту стають саундтреками найрізноманітніших моментів життя багатьох людей. Вони допомагають пережити труднощі, супроводжують радощі та успіхи, просто надихають і надають сил. Як же часто ми чуємо такі історії від слухачів. Усі ці саундтреки прозвучать за рік на НСК “Олімпійський”. Ми об’єднаємо всіх друзів: тих, хто любить драйвовий Hard, і тих, хто обожнює ніжний Kiss».

Концерт «Десять» відбудеться у День Києва 29 травня. Режисерами шоу традиційно для гурту стануть TRI.Direction, які працювали над його концертами «Залізна ластівка» й «Акустика». Технічний партнер «Десять» – компанія Alight – обіцяє показати головну арену країни в «новому світлі». «Хочу відзначити, що музика залишиться найважливішим елементом шоу, – наголошує Вал Бебко. – Ми обов’язково зіграємо пісні з нового альбому, над яким зараз працюємо. Але головний акцент зробимо на композиціях, які вже стали улюбленими хітами слухачів за десять років».

Нагадаємо, що в лютому гурт The HARDKISS розпочав співпрацю зі Всесвітнім фондом природи WWF Україна та цьогоріч підтримує природоохоронну програму фонду «ВІЛЬНІ РІЧКИ. LET IT FLOW!» Придбавши квиток на шоу «Десять», слухачі матимуть можливість зробити благодійний внесок для реалізації програми. Подробиці на сайті wwf.ua

Квитки на шоу «Десять» > thehardkiss.com

За інформацією прес-релізу

Фото: Андрій МАКСИМОВ