dzidzyo

З давніх-давен українців єднала пісня. Люди співали у радості й горі, смутку й веселощах, коханні й розлуці… Були й особливі пісні – духовні, які згуртовували і надихали український народ, давали надію на те, що Україна є під захистом вищих сил.

Йдеться про пісню «Молитва за Україну», яку співак Михайло Хома (DZIDZIO) кілька місяців тому записав разом із Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів.

Робота над піснею була здійснена в нереально стислі терміни, адже «Молитва» – це необхідний для нас зараз духовний охоронець, який допоможе усім пройти ці непрості часи, що випали на долю України й світу.

Основною локацією для відеозйомки духовного гімну України було обрано визначну пам’ятку історії та духовності Софійський собор Національного заповідника «Софія Київська», адже це місце особливої духовної сили захисту народу України.

Тож нехай цей духовний гімн об’єднає всіх українців на Великодні свята, пролунавши у кожній хаті, бо, як-то кажуть, доки живе наша пісня – доти живе й народ!

За інформацією прес-релізу