sestra5

«Сестра» – пісня з альбому The Hardkiss «Жива і не залізна», який вийшов у травні цього року. Кліп – гостросюжетний трилер про сестринство та порятунок

Ігрові кліпи з сюжетними лініями гурт The Hardkiss знімає дуже рідко – це завжди експеримент. Головну ідею ілюстрації пісні «Сестра» Вал Бебко та Юлія Саніна виношували близько трьох місяців.

«Були варіанти зняти ліричну й повсякденну історію, але ми зрештою зупинилися на драйві та кіношному арті, – розповідає Вал. – Під час підготовки до кліпу ми з Юлею переглянули два-три десятки найголовніших світових екшенів. Такої кількості бойовиків ми, мабуть, за останні десять років не бачили. Надихалися…»

У головних ролях кліпу The Hardkiss – Юлія Саніна і 18-річна українська акторка Аліна Чебан. «На дівчину ми звернули увагу цього літа на зйомках фільму “Найкращі вихідні”. Аліна має таку яскраву й харизматичну зовнішність! Ми ще не вигадали сюжет для “Сестри”, але вже бачили в цій ролі дівчину, – розповідає Юля. – Наша “Сестра” – це історія спасіння. Кліп схожий на сцену з фільму, де глядач має право сам придумати початок і фінал».

«Japanese Dancer» – саме так можна назвати Юлію Саніну в новій історії The Hardkiss. У кліпі «Сестра» є танцювальний фрагмент, який для фронтвумен гурту поставила хореограф Лада Касинець, а дія відбувається на фантазійному Сході.

«Відтворити “японські мотиви” в Києві виявилося не так просто. Для цього довелося намучитися з локаціями та навіть перебудувати хол київського готелю “Національний”, – розповідає й усміхається Вал. – Ми будували-будували i збудували. А потім усе рознесли на дрібні шматочки… Приємного перегляду, брати й сестри!»

Пісня «Сестра» неодмінно увійде до трек-листа ювілейного шоу «Десять», який гурт The Hardkiss представить 18 червня 2022-го на НСК «Олімпійський».

Кліп «Сестра» > youtu.be/hP-6Gjt-A3w

За інформацією пресрелізу

Фото – Ілля КОЛОТІЙ