soloveyko-ukrayiny

Нещодавно в місті Миргороді Полтавської області пройшов VI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячих талантів «Соловейко України», який тривав три дні

Для участі у ньому було подано 274 заявки, з них обрали 74 учасники для подальшого проходження конкурсу. За перемогу змагалися талановиті діти з двадцяти областей України, включно з Донецьком і Луганськом, а також із Франції, Румунії, Словенії, Латвії і Литви.

Засновник цього масштабного форуму – Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна», співзасновники – народний артист України Мар’ян Гаденко та Миргородська міська рада.

Вокальний гурт «Band'A» та Анастасія Мартинюк
Вокальний гурт «Band’A» та Анастасія Мартинюк

Цьогоріч першу премію VI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячих талантів «Соловейко України» в номінації «Сучасна естрадна пісня» у категорії «Ансамблі» здобули юні учасниці дитячого вокального гурту «Band’A», а шестирічна киянка Анастасія Мартинюк привезла в столицю другу премію тієї ж номінації у віковій категорії до 9 років, категорія «Сольний спів».

– Надзвичайно приємно брати участь в одному з найкращих фестивалів України! А отримати на такому конкурсі перемогу – велика честь! Ми довго та наполегливо готувалися до виступів, дуже прискіпливо обирали костюми й репертуар. Пісня «Мама» у виконанні гурту «Band’A» справила неабияке враження на присутніх у залі, її автор – Катерина Харчева. А після патріотичної композиції «За Україну» харківської композиторки Світлани Манько зал вибухнув гучними оплесками. Члени журі відмітили запальне виконання шестирічною Анастасією Мартинюк пісні Валерія Заводчикова «Небокрай».

Неллі Погрібна
Неллі Погрібна

Приємно і радісно, що в нашій країні опікуються дитячими талантами! Хотілося б висловити величезну подяку організатору фестивалю – благодійному Президентському фонду Леоніда Кучми «Україна», берегині форуму, заступнику директора фонду Тетяні Мельник, народному артисту України Мар’яну Гаденку та всім, хто був причетний до створення та проведення цього чудового свята дитячої творчості, – поділилася враженнями директор і вокальний керівник гурту «Band’A» й Анастасії Мартинюк, заслужений діяч естрадного мистецтва України Неллі Погрібна.

За матеріалами пост-релізу

Фото надані авторами публікації