Цирк у стилі джаз. Творча зустріч з авторами нової шоу-програми

180

Попри воєнні дії в Україні, пов’язані з агресивним масштабним нападом рф на нашу суверенну державу, творча спільнота продовжує активну діяльність, спрямовану на підтримання високого інтелектуального рівня й духовного потенціалу суспільства

Так Національна всеукраїнська музична спілка та її структурний підрозділ Всеукраїнська асоціація естрадних і джазових оркестрів України працюють і радують своїх членів цікавими подіями. Всеукраїнська асоціація, у складі якої чимало військових оркестрів і диригентів, проводить багато концертних виступів як для Збройних Сил України, так і цивільного населення, укріплюючи бойовий дух і надію на перемогу.

Нещодавно, 25 березня пройшла творча зустріч на запрошення керманича асоціації – її президента, головного диригента оркестру Національного цирку України, народного артиста України Марка Резницького. Члени асоціації ознайомились із новою шоу-програмою «Цирк у стилі джаз» та обговорили її.

На зустрічі були присутні художні керівники та військові диригенти оркестрів – Почесної варти Окремого полку Президента України Михайло Рябоконь, Роман Велігорський і музикант оркестру Євген Сочков, начальник оркестру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, військовий диригент Юрій Копач.

На зібрання завітав генеральний директор Національного цирку, заслужений діяч мистецтв України, доктор культурології, професор Владислав Корнієнко. Він привітав присутніх і розповів про нові цікаві творчі плани і креативні проєкти колективу Національного цирку України.

Також зустріч відвідали журналістка, редакторка журналу «TV парк» Наталія Кряж і членкиня Національної спілки композиторів України, головна редакторка Українського інтернет-журналу «Музика» та «Української музичної газети» Ольга Голинська.

Творче спілкування пройшло в теплій, дружній атмосфері. Запрошені обмінялися думками й відмітили злагоджене звучання оркестру в «тандемі» з різноманітними номерами циркової програми, в яку джазова музика додала свіжих ноток та особливого драйву. Диригенти відзначили дуже цікаві аранжування відомих джазових стандартів і мелодій, котрі зробив маестро, видатний музикант України Марк Резницький.

Незважаючи на те, що НВМС зараз не має належних умов для організації заходів, таку цікаву творчу акцію усе ж зуміли реалізувати члени Всеукраїнської асоціації естрадних і джазових оркестрів України – музикознавець Андрій Шеломенцев і відповідальний секретар Галина Макаренко-Дергунова. Вони, як і всі присутні, подякували керівництву Національного цирку та головному диригенту його оркестру за запрошення на програму, котра залишила по собі яскраві враження.

Галина МАКАРЕНКО-ДЕРГУНОВА