У Домі Лисенка знову звучатиме музика

178

Учасники широко відомого в Україні й світі фортепіанного дуету Ірина Алексійчук і Юрій Кот запрошують усіх охочих на свій концерт

Імпреза відбудеться 2 лютого, у четвер, о 17 годині в приміщенні київського музею основоположника української класичної музики, славетного піаніста, хорового диригента, засновника національної мистецької освіти і видатного громадського діяча Миколи Віталійовича Лисенка (вул. Саксаганського 95). Звучатимуть твори Вольфганга Амадея Моцарта, Антоніна Дворжака і власні імпровізації артистів.

“Особливо хвилюючим для нас, – повідомила Ірина Алексійчук, – є той факт, що ми гратимемо на роялі, який належав Миколі Лисенку, та до якого останні 18 років життя Майстра торкалися його пальці. І ще один, дуже важливий, практично історичний саме для мене момент, – додала вона, – мені неймовірно приємно, що за пропозицією директора музею Роксани Микитівни Скорульської, у такому дорогому для серця кожного українця місці, водночас із нашим концертом, відбудеться й перша в моєму житті персональна виставка моїх робіт – мандал і ловців снів! Гості зможуть вживу побачити що це воно таке і, за бажанням, замовити у мене персональний мандало-ловцевий оберіг”.

Тож приходьте й отримуйте задоволення від зустрічі з прекрасним!

Вхід вільний.