afisha-obr-zm

2 лютого, у четвер, Концертний зал Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4) запрошує на прем’єру спеціальної джазової програми

Її виконавці – квінтет Усеіна Бекірова і Національний камерний ансамбль «Київські солісти». Для цієї імпрези Усеін Бекіров написав оригінальні твори й аранжував відомі композиції, у яких передбачаються імпровізації клавішних, гітар, саксофона й ударних інструментів.
Музична експресія джазового гурту пом’якшуватиметься делікатним звучанням струнного ансамблю.

Усеін Бекіров народився у Фергані (Узбекистан). Закінчив Національну музичну академію України імені Петра Чайковського. Став джазовим піаністом, як і батько Різа Бекіров, котрий викладав у Ташкентській консерваторії по класу віолончелі й паралельно грав у джазовому ансамблі «Сато» як піаніст. На музиканта вплинули Вагіф Мустафа-Заде, Маккой Тайнер, Хербі Хенкок, Бред Мелдо, Девід Гарфілд.

Усеін Бекіров

Усеін Бекіров має колосальний досвід роботи у різноманітних сферах музики: джазова імпровізація (численні перемоги серед джазових піаністів на конкурсах імпровізації, зокрема дві перші премії на Конкурсі імені Романа Кобанченка (Одеса, 1999 р.) і Всеукраїнському джазовому конкурсі (Донецьк, 2003 р.); композиція та аранжування у стилях funk, fusion, ethno-jazz для багатьох колективів і виконавців; створення оригінальних джаз-бендів із яскравим авторським репертуаром (Freenatіonale-бенд, Ethnovatіon, Senya Project, Tutti, Бекіров-бенд, тріо та квінтет Усеіна Бекірова).

У 2016 році музикант презентував альбом «Taterrium», куди увійшли його найкращі композиції за 10 років творчості.

Сьогодні співпрацює з такими музикантами, як Богдан Гуменюк, Деннис Аду, Ніколай Кистєньов, Баррі Бренхард (Чикаго, США), Джамала та багатьма іншими, грає із групами Ethnovation, Oakmen, у своєму квінтеті (з братами Лебедєвими, Олександром Павловим і Андрієм Кузьменчуком).

Квінтет Усеіна Бекірова в програмі AWAKENING:
Усеін Бекіров – клавішні
Ігор Закус – бас
Віктор Павелко – саксофон
Євген Уваров – гітара
Максим Кондратенко – барабани

Національний камерний ансамбль «Київські солісти» – відомий вітчизняний колектив, визнаний слухачами і критиками у різних країнах світу, об`єднує талановитих молодих музикантів України. Більшість із них – лауреати національних і міжнародних конкурсів і представляють виконавську школу Богодара Которовича.

Ансамбль підкорював публіку у таких відомих залах, як Люксембурзький палац та «ЮНЕСКО» в Парижі, Коміше Опер у Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, «Flagey» у Бельгіії, РадіоКультурхауз і концертний зал замку Ліхтенштейн у Відні, «Еспланада» в Сінгапурі та на Всесвітній виставці «Експо» (Японія). Ансамбль – учасник міжнародних фестивалів імені Давида Ойстраха (Пярну, Естонія), сучасної музики «Варшавська осінь» (Польща), сучасної музики у Кракові (Польща), класичної музики у Рурі (Німеччина), симфонічної музики в Алжирі, Габала-фестиваль в Азербайджані та «Музичні прем`єри сезону», «Київ Музик Фест», «ГогольФест», «Нова музика», «ChamberArt Music» в Україні.

За активну творчу діяльність у репрезентації української виконавської культури і світі ансамбль «Київські солісти» отримав статус «Посол української культури» Міністерства закордонних справ України.

Тож запрошуємо на концерт Awakening!

Квитки продаються:
– у касах клубу за телефоном +38067224-41-11;
– у касах квиткових операторів
http://parter.ua/ua/event/concerthall/caribbean_club/usein_bekirov_natsionalnyi__kamernyi_orkestr__kyivski_solisty.html
https://kiev.karabas.com/ua/awakening/order/
http://www.44.ua/afisha/full/111299
https://www.v-ticket.com.ua/ru/e/usein-bekirov-ta-kiyivski-solisti
– онлайн http://bit.ly/Bekirov_Awakening

За матеріалами прес-релізу