У Києві відбудеться зимова музична конференція

394

23-24 лютого в арт-просторі Samskara пройде велика музична конференція Music Conference Ukraine. За два дні гості заходу зможуть відвідати 20 дискусійних панелей, нетворкінг-сесій і воркшопів, а ввечері обрані гурти зможуть виступити на шоукейсах перед важливою міжнародною аудиторією. Головне завдання заходу – обмінятися досвідом із колегами та подарувати потрібні закордонні контакти українським музикантам для розвитку їхньої кар’єри

«Make it loud: як працює концертна індустрія» – так звучить головний тематичний вектор зимової Music Conference Ukraine. Саме живі виступи зараз є найпривабливішою і (що вже там!) однією з найприбутковіших сфер роботи музиканта. Тому зараз як ніколи актуально заглибитись у специфіку роботи українського й закордонних ринків і зрозуміти їхні можливості.

Українські промоутери концертних агенцій ілейблів Sviat Promo, Robust Fellow, icecream promo і HMG поділяться досвідом організації нішевих концертів, розглянуть ключові локації, обговорять як можна влаштувати прибутковий тур по Україні.

Велику частину заходу буде присвячено можливостям виступів на шоукейсах. Так, Oskar Strajn – програмний координатор найпрестижнішого європейського шоукейс-фестивалю Eurosonic Noorderslag розповість як вони вибирають із-поміж тисяч артистів ті кілька сотень, яких запрошують для виступу.

Тhomas Heher, глава Waves Vienna, котрий приїде за підтримки Посольства Австрії в Україні, заглибиться у специфіку й можливості виступів на німецькомовних територіях.
Michał Hajduk із Польського інституту Адама Міцкевича поділиться досвідом підтримки молодих артистів на державному рівні. Крім того, засновники українського лейбла CTS Records розкажуть про досвід участі в шоукейсах у Майямі, Амстердамі, Софії та змалюють модель як узагалі рекорд-лейбли беруть участь у подібних бізнес-заходах.

Особливе місце в конференції відводитиметься електронній музиці: організатори найяскравіших заходів в Україні пояснять як вони складають лайн-апи та створюють унікальну атмосферу, а швейцарська легенда хаус-музики Tito Torres за підтримки Посольства Швейцарії в Україні не просто візьме участь у дискусії щодо промо танцювальної музики, а й зіграє спеціальний DJ-сет з українським колегою Sergio Mega.

У рамках співпраці з програмою Selector PRO від British Council Ukraine на конференцію приїдуть два особливих гостя. Це Jake Beaumont-Nesbitt від Міжнародного форуму музичних менеджерів, який по праву вважається найвпливовішим у світі об’єднанням фахівців, що працюють у музичній сфері. А також уперше в Україну прибуде Tony Duckworth із найбільшої незалежної промо-компанії світу – PIAS (підрозділ у Польщі та Східній Європі).

Хочете особисто поспілкуватися із керівником однієї з найвпливовіших концертних агенцій Польщі або щось запитати у генерального директора промо-компанії, яка працює з Editors, Enter Shikari, Garbage, Swans, Gogol Bordello та іншими? Ви матимете таку можливість! На спеціальній нетворкінг-сесії у вас буде 5 хвилин, щоб розпитати у кожного експерта прро всі секрети. Впораєтесь із завданням?

І, звичайно, на особливу увагу заслуговує Listening session у партнерстві з музичним сайтом Comma.com.ua. Усі охочі можуть надіслати організаторам записи. Прямо в залі міжнародне «журі» їх послухає і дасть фідбек: чи хороше аранжування, де подібна музика може мати перспективу, на які ринки або фестивалі звернути увагу? На таке можуть наважитися лише ті, хто не боїться правди. Після заходу «прослухані фіналісти» ще й отримають рецензію на сайті від головного редактора порталу Сергія Кейна.

Таке й чимало іншого буде на зимовій конференції Music Conference Ukraine, яка відчинить багато дверей і подарує знання від найкращих у своїй сфері. І найголовніше: відібрані музиканти на вечірніх виступах зможуть відіграти сети одразу в кількох локаціях по всьому місту. А експерти і шанувальники – підшукати нові колективи для співпраці та насолодитися добірною новою музикою.

Повну програму заходу можна знайти в Facebook: https://www.facebook.com/events/345863046204568/ або на сайті http://musicexportukraine.com/

Вартість квитків 650 грн на обидва дні або 350 грн – на один.

Анна АРХИПОВА