У Львівському органному відбудеться концерт для дітей і батьків

71

Виконавці готують особливу програму музичних творів «Карнавал тварин» на органі в 4 руки (та навіть ноги)

23 березня о 19:00 на сцені Органного залу розташується цілий «зоопарк» тварин, якими їх зобразив французький композитор Каміль Сен-Санс у сюїті «Карнавал тварин». Продовжиться дійство не менш відомими мелодіями сюїти «Пер Гюнт» Едварда Гріга. На завершення кожен із маленьких і дорослих слухачів зможе відчути себе учнем чарівника в симфонічній поемі Поля Дюка.

Сюїта Каміля Сен-Санса, що є основною темою концерту «Карнавал тварин», складається з чотирнадцяти частин: «Вступ і Королівський марш лева», «Кури та півні», «Антилопи», «Черепахи», «Слон», «Кенгуру», «Акваріум», «Персонажі з довгими вухами», «Зозуля в глибині лісу», «Пташник», «Піаністи», «Викопні», «Лебідь», «Фінал». Для найменших слухачів це чудова можливість познайомитись зі світом тварин і їхніми видами, для старших діток – це цілий квест: за звучанням відгадати тварину. А для батьків – нагода задуматися: чи про тварин писав композитор?

Особливою цю програму робить не лише музика. Оригінали своїх творів композитори писали для виконання камерними чи симфонічними оркестрами. Але ж не дарма орган називають королем інструментів, бо звучанням він може позмагатися із цілим симфонічним оркестром. На концерті «Карнавал тварин» органістки Світлана Позднишева та Ольга Стрілецька не лише познайомлять малечу з класикою, а ще й подарують унікальну можливість побачити як це – керувати цілим оркестром в одному інструменті.

Концерт розрахований для сімейних походів, тож сміливо запрошуйте бабусь і дідусів долучатися. Вхід дітям від 5 до 12 років у супроводі дорослих – вільний. Для дітей від 12 років і дорослих потрібно придбати квиток.

«Карнавал тварин» у Львівському органному залі – чудовий варіант для сімейного вечора, на якому кожен знайде щось для себе і точно не залишиться байдужим, бо немає нічого ціннішого за час у компанії найрідніших людей.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу