coloratura-opera-lab

У потоці тривожних новин пропонуємо трохи позитиву! Українські співаки записали відео під час карантину

Учасники першого в Україні проєкту для підтримки молодих оперних співаків Coloratura Opera Lab підготували привітання з Великодніми святами для українців. Наталія Степаняк, Лаура Меенен, Михайло Кушлик і Михайло Газін заспівали відому арію «Libiamo» Джузеппе Верді, не виходячи з дому.

Вокалісти зараз, як і всі українці, змушені дотримуватися самоізоляції, але роботу та репетиції ніхто не скасовував! А хіба ми не знаємо, як воно буває на карантині? Хтось у домашніх шортах, когось заскочили за ноутбуком, хтось готує їжу на кухні, а хтось щойно встав із ліжка.

«Налиймо, налиймо високі бокали…» – співають герої відео і кожен тримає у руках бокал із напоєм («Libiamo ne’lieti calici», або «Застільна пісня» – дует із другої сцени першого акту опери Джузеппе Верді «Травіата»).

До слова, учасники Coloratura Opera Lab готують до постановки прем’єру в Україні опери Вольфганга Амадея Моцарта «Так чинять усі», яка має відбутися влітку на території Львівського ботанічного саду у форматі оперного фестивалю.

За інформацією прес-релізу

Відео: https://youtu.be/2HlLxHJnqjQ

https://www.facebook.com/coloratura.operalab/videos/653165888868075/