Українська камерна музика у Львівському органному залі

118

Скрипалька Лідія Футорська й піаністка Маргарита Головко в дуеті та соло виконуватимуть твори відомих українських митців у рамках проєкту Ukrainian Live

Вечір суботи 14 травня увійде в історію концертом, у якому відома львівська скрипалька Лідія Футорська та піаністка Маргарита Головко представлятимуть опуси українських композиторів минулого й сучасності. До програми увійдуть твори Миколи Колесси, Станіслава Людкевича, Віктора Косенка, Олександра Родіна, а також Богдани Фроляк і Ганни Гаврилець – одних із найцікавіших представників української музики.

Концерт стане частиною проєкту Ukrainian Live, головна мета якого – відкрити українську класичну музику світові. У рамках цього проєкту діє Ukrainian Live Classic – перший у світі мобільний додаток української класичної музики. Професійні та якісні записи у форматі аудіо та відео щотижня поповнюють бібліотеку композиторів на сайті та в додатку.

Лідія Футорська – відома українська скрипалька, стипендіатка програми Gaude Polonia Міністра культури і національної спадщини Польщі. Багаторічна стипендіатка Президента України. Докторка Гданської музичної академії імені Станіслава Монюшка (Польща). Лауреатка міжнародних конкурсів у Чехії (1994), Україні (1994, 2002) та Хорватії (2009). Часто була першою виконавицею творів сучасних композиторів. Багато виступає у різних країнах Європи та в Україні.

Маргарита Головко – піаністка, яка почала грати на інструменті у 5 років. Стала лауреаткою багатьох міжнародних конкурсів у Чехії, Італії, США. У червні 2015-го піаністка представляла Україну в одному з найпрестижніших конкурсів – «Вершина світу» у місті Тромсо (Норвегія). Того ж року «Blue Griffin Records» Label (США) випустила компакт-диск із творами Роберта Шумана та Йоганнеса Брамса у виконанні Маргарити Головко.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Більше інформації завжди доступно на сайті Органного залу й комунікаційних майданчиках Instagram і Facebook.

За матеріалами пресрелізу