Українські зірки – на підтримку ЗСУ

146

Українці Канади проведуть аукціон для допомоги 93-й бригаді ЗСУ «Холодний Яр»

Канадська благодійна організація «Second Front Ukraine Foundation» із Торонто влаштовує Перший міжнародний благодійний онлайн-аукціон. Серед лотів – боксерські рукавички з автографом Віталія Кличка, ексклюзивні босоніжки від Тіни Кароль, борцівське трико олімпійського чемпіона Жана Беленюка, капелюх Сергія Бабкіна, жовта сукня Насті Каменських, вишиванка Юрія Горбунова, унікальний вініл і худі від ONUKA, статуетка музичної премії YUNA, футболка з автографом DakhaBrakha, улюблене каченя найвідомішого сапера України пса Патрона та багато інших. Усього буде представлено 31 лот від відомих українців, а їхня початкова вартість становитиме від $100 до $500.

Зірки на своїх сторінках в Instagram записали відеозапрошення до участі в аукціоні.

Торги проходитимуть з 15 до 23 серпня. Зібрані кошти будуть направлені на допомогу 93-й бригаді «Холодний Яр». Заплановано закупівлю станцій супутникового зв’язку Starlink та індустріальних квадрокоптерів DJI.

Унікальний для України та Канади благодійний аукціон «Другого фронту» заради Перемоги України став можливим завдяки співпраці волонтерів із різних провінцій Канади з музикантами, акторами, телеведучими й спортсменами світового рівня. Вони підготували 31 лот, щоб зібрати від 50 тисяч канадських доларів.

Аукціон стартував 15 серпня о 19:00 за київським часом. Ставки приймаються до 23 серпня на онлайн-платформі https://www.32auctions.com/SF_OnlineAuction в режимі реального часу. Кожен, хто бажає долучитися й допомогти Україні, може робити ставки та боротися за лоти. ТОП-10 лотів будуть розіграні на офіційному закритті аукціону в Торонто 23 серпня.

Ведучим офіційного закриття аукціону виступить Володимир Остапчук – український теле- і радіоведучий, актор і стендап-комік. Для українців, котрі робитимуть ставки в режимі онлайн, організатори проведуть трансляцію наживо на YouTube.

Більше інформації – на офіційному сайті благодійної організації «Second Front Ukraine Foundation» www.secondfrontukraine.com або www.instagram.com/secondfrontua/ та www.facebook.com/Second-Front-Ukraine-Foundation-110758758202878.

Посилання на відеозапрошення зірок:

ONUKA – https://www.instagram.com/reel/Cg-PFgwPc2g/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Юрій Горбунов – https://www.instagram.com/tv/ChAEmFWjMod/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Сергій Бабкін – https://www.instagram.com/reel/ChKWBmjpqvz/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

DakhaBrakha – https://www.instagram.com/reel/ChKrukvAEvh/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Тіна Кароль – https://www.instagram.com/reel/ChNCMK3L9h2/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Жан Беленюк – https://www.instagram.com/reel/ChNMrhAO2S1/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

NK – https://www.instagram.com/tv/ChPo4f4vnij/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

The Hardkiss – https://www.instagram.com/reel/ChQR9gKOKR5/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Патрон – https://www.instagram.com/reel/ChQUMWqv4Vn/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

За матеріалами пресрелізу