nina_bojkova

Тринадцятирічна учасниця вокального шоу «Голос. Діти» на телеканалі «1+1» та фіналістка національного відбору на «Дитяче Євробачення–2015» Ніна Бойкова представлятиме Україну на Міжнародному фестивалі мов та культур у Мозамбіку

Міжнародний фестиваль мов та культур (Іnternational Festival of Language and Culture, IFLC) – це масштабний проект, що існує з 2003 року і охоплює країни усіх континентів. Кожен наступний фестиваль триває протягом року, включаючи «ланцюжок» національних відборів та гала-концертів по всьому світу. Один із таких відбіркових турів пройшов на початку березня і у Києві, де було визначено п’ять переможців від України, серед яких і Ніна Бойкова. В різні терміни вони відвідають одну з п’яти країн – Румунію, Францію, Молдову, Танзанію та Республіку Мозамбік. Ніна вже зовсім скоро виступатиме на концерті IFLC у Мозамбіку. І хоч у відбірковому турі вона перемогла у номінації «Турецька пісня», у столиці Мозамбіка, місті Мапуту юна артистка співатиме закарпатську народну пісню «Ой чорна я си, чорна».

«Ще восени минулого року, коли я дивилась пряму трансляцію дитячого Євробачення з Софії (Болгарія), то помітила, що серед регалій деяких учасників ведучі згадують перемоги у Міжнародному фестивалі мов та культур, який ще називають турецькою олімпіадою, бо саме Туреччина є організатором цього конкурсу, – розповідає Ніна. – Не багато не мало, 170 країн світу беруть у ньому участь! Тому, коли мене запросили на кастинг, я звичайно погодилась! Але для цього мені необхідно було вчити турецьку мову і співати не тільки українські, а й турецькі пісні – незвичні, не схожі на інші, мелодійні і дуже красиві. Окрім прослуховування потрібно було також скласти тест турецькою мовою. Результат не забарився, і на сьогодні маю велику честь – виступати за кордоном від імені рідної України».

За матеріалами прес-реліза