shynel-zast

14–15 лютого на основній сцені Молодого театру відбудеться прем’єра вистави «Шинель»

У житті кожного успішного актора настає момент, коли він, занурюючись у світ мрій і фантазій, опиняється сам на сам із персонажем, якого йому так і не довелося зіграти. Зазвичай цей персонаж дуже близький йому по духу, переживанням, бажанням і мріям. Болі та радості актора й цього персонажа збігаються. Вони переплетені невловимим мереживом сну, коли реальність втрачає силу, й свідомістю заволодіває світ персонажа…

Саме такого актора (назвемо його просто «А») зіграє наш видатний майстер, народний артист України Станіслав Боклан. Його герой «А» одержимий роллю Акакія з хрестоматійної повісті Миколи Гоголя «Шинель». І от що дивно: персонажі цієї повісті оживають у голові драматичного актора «А» у незвичному для нього самого та гоголівської історії жанрі бродвейського мюзиклу!

Здавалося б, що може бути спільного у промерзлого чиновника Акакія, який мріє про нову шинель, актора «А», що мріє зіграти Акакія у бродвейському мюзиклі, та зірки Молодого театру Станіслава Боклана? Ну це, звісно, словами не пояснити, це треба бачити!

Для тих, хто призабув сюжет повісті Миколи Гоголя «Шинель», нагадаємо:
Непримітний чиновник одного департаменту мусить змінити свою стару зношену шинель на нову. Але для цього йому потрібно змінити старе життя на нове, що він і намагається зробити. Чи зможе Акакій утримати нову шинель і нове життя у своїх руках?

Отже, мюзикл-бенефіс за повістю Миколи Гоголя. Режисер – Андрій Білоус.
Наступі покази вистави – 1 й 20 березня

За інформацією прес-релізу