melanholiya

Концерт від Луганського симфонічного оркестру відбудеться 21 та 23 квітня

Стан меланхолії добре відомий кожному з нас, бо рано чи пізно приходить той період життя, коли перестаєш щодня за чимось гнатися, хочеться просто зупинитися на хвильку, віддатися емоціям і переживанням. «Меланхолія. Симфонічний концерт» – це подія у Львівському органному залі саме про такі моменти: спокійні, мрійливі, трохи сумні, але прекрасні.

21 квітня о 19:00 на концерті звучатиме меланхолійна і водночас витончено прекрасна музика Яна Сібеліуса та Френка Бріджа у виконанні Луганського симфонічного оркестру під дириґуванням Івана Остаповича. Кожен із творів програми має певний настрій, свої кольори та форму, адже в оригіналі були написані композиторами як музичний супровід до театральних постановок.

У слухачів буде можливість почути, як звучить «Місячне сяйво» Френка Бріджа – опус, написаний до сюїти «Море». Або ж пережити любовні перипетії героїв драми Моріса Метерлінка «Пеллеас і Мелізанда», до якої Ян Сібеліус створив музику. Побувати у Середньовіччі в часи правління короля Данії, Норвегії і Швеції та його коханої Дайвеке, завдяки сюїті Яна Сібеліуса до драми «Король Крістіан ІІ». Нарешті, відчути переживання героїні «Сумного вальсу» Сібеліуса.

Виконавцями у Львівському органному залі стануть музиканти академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, релокованого до Львова минулого року у звʼязку із розгортанням повномасштабної війни в рідному місті. За дириґентським пультом цього вечора стоятиме Іван Остапович – дириґент, композитор, культурний менеджер, один із керівників Органного залу.

Програму буде повторено 23 квітня о 14:00.

У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За інформацією пресрелізу