brodvay

«Чикаго», «Бурлеск», «Кабаре», «Великий Гетсбі»… Декорації у стилі ар-деко. Естетика мюзиклу, іноді навіть бурлеску. Broadway dreams – від вишуканості 1920–1930-х до сьогодення. І культові американські пісні! Картинка складається сама собою

18 лютого артисти Чернігівського обласного філармонійного центру презентували прем’єру мюзикл-шоу «Вогні Бродвея» у постановці Дмитра Обєднікова. У головній ролі – Яна Сидоренко, героїня якої приміряє на себе ролі з відомих бродвейських мюзиклів.

«Вогні Бродвея» – це й ретроспектива американської музичної сцени: від Луї Пріма, Френка Сінатри, Діна Мартіна, Мерилін Монро до Біллі Айліш, Бейонсе, Крістіни Агілери, «Sway», «New York, New York» і «I Wanna Be Loved By You» поряд із «Trombone» і «Seven Nation Army»… Різнокольорова музична палітра й водночас – стилістично єдина. «Це класичні твори, що демонструють вишуканість, елегантність та драйв. І вони не лише не втратили свого актуального звучання, а й набули нової виразності та сенсів. Тож магія, що відбувається на сцені, не випадкова», – каже режисер-постановник шоу Дмитро Обєдніков.

А скільки надихаючих історій можна побачити, почути в мюзиклах. Ці пісні й танці надихають нас на гідні вчинки, переконують у тому, що цей світ можуть урятувати грація, краса й чарівність. У «Вогнях Бродвея» звучать пісні у виконанні заслуженого артиста України Сергія Сулімовського, Анни та Дар’ї Михневич, Юлії Литвин, Ксенії Трубіної, Наталії Липницької, а також Сергія Сидоренка. Адаптувала та переклала їх українською Оксана Кравчук.

Представити собі естетику Бродвея без танцю практично неможливо. У постановці Катерини Великої неймовірну атмосферу мюзикл-шоу створили артисти Театру танцю «Екватор» Віктор Войников (художній керівник театру), Катерина Велика, Тетяна Герус, Іван Гладков, Ольга Кузьменко, Євген Олещенко, Світлана Кугук, Артем Коптель.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм