«MRIYA» України від Лаури Марті та друзів

54

У річницю повномасштабного вторгнення в Україну талановиті українські музиканти зібралася разом, щоб випустити нову потужну та надихаючу пісню під назвою «MRIYA»

Пісня, над якою працювали саундпродюсер Oleksandr Kasprov, співачка Olha Chernyshova, репер J Scope та авторка проєкту Laura Marti, є свідченням сили людського духу перед лицем випробувань. Трек був записаний ще до війни і спочатку мав увійти до альбому «Незалежна», вихід котрого був відкладений через російське вторгнення.

У тексті «MRIYA» йдеться про вибір, рішучість і щоденні дії, які ведуть до мрії та перемоги. Пісня оспівує людську волю, віру й мужність, що рухають нас вперед, навіть у найтемніші часи.

Реліз «MRIYA» супроводжується відео музикантів, знятим із різних країн. Воно підкреслює ідею єдності та згуртованості, закладену в пісні, – «Де б ми не були, а ми разом».

«У нас зараз одна MRIYA на всіх – перемогти. Це про українську силу духу!
Я пишаюся нашою спільною роботою з друзями і дуже вдячна: Oleksandr Kasprov – за таке сучасне аранжування, J Scope за неймовірно глибокий сенс у реп-частині, Olha Chernyshova – за чуттєвий і віртуозний спів. Робота з такими дивовижними українськими музикантами була моєю давньою мрією, що здійснилася, і я з радістю поділюся зі світом нашим спільним баченням надії та наполегливості», – зазначає Laura Marti.

«Мрії усіх українців зараз збігаються на сто відсотків, бажаю що б вони збулися якнайшвидше. Для мене було великим задоволенням працювати з такими чудовими людьми над цією піснею. Бажаю нам усім миру, щоб сім’ї возз’єдналися!» – наголошує Oleksandr Kasprov.

«Я рада, що ця пісня виходить саме зараз. Ми віримо в себе і бачимо власний шлях, здійснюємо свої мрії. Я щаслива бути частиною цієї пісні. Дякую!» – додає Olha Chernyshova.

«”MRIYA”, is finally here. This song is a reflection of reality that’ll leave you in awe. Working with Laura has been amazing, and her talent shines bright in every note. “MRIYA” is a must-listen for anyone who loves music that speaks to the heart and soul. Thank you, Laura, for making this dream come true», – долучається J Scope.

Пісня вже доступна на всіх основних стрімінгових платформах.

Прем’єра кліпу відбулась 24 лютого на офіцийному YouTube каналі Laura Marti Music.

Відео за посиланням: «MRIYA – Official Video»

Матеріали надані преcслужбою LAURA MARTI MUSIC