Carnegie_Hall1

Дмитро Воронов – український співак, соліст Національного театру оперети України, Муніципальної академічної чоловічої хорової капели імені Левка Ревуцького переміг у престижному Міжнародному конкурсі American Protege і отримав можливість сольного виступу на сцені Carnegie Hall

Українців, які сольно співали на цій сцені – одиниці, й усі вони були міжнародно визнаними оперними зірками. У конкурсі American Protege, який дає можливість виступу саме молодим виконавцям у Carnegie Hall, за 8 років його існування жоден українець донині не перемагав. Наш Дмитро Воронов посів перше місце в категорії оперного репертуару, а це означає, що тільки він отримав право виступати на цій престижній сцені.

Знакова подія сталася завдяки зусиллям продюсерки Ірини Самсоненко, котра допомогла Дмитру організувати участь у змаганні, – від оформлення великої кількості документів, матеріальної підтримки і до узгодження репертуару. Ірина з Дмитром познайомилися на II Міжнародному конкурсі професійних вокалістів пам’яті Мусліма Магомаєва. Продюсерку запросили туди саме з метою знайти вокальний діамант, який прославлятиме Україну й гідно представить її у Carnegie Hall (виступ на цій сцені був спеціальним призом конкурсу, за який змагалися 15 вокалістів з усього світу).

Дмитро Воронов та Ірина Самсоненко

Конкурс пам’яті Магомаєва – унікальне явище, адже розшукує універсальних артистів. Таких, що однаково професійно виконують оперні творі та естрадні, як це неперевершено робив сам Муслім Магомаєв. Таких артистів не так уже й багато у світі. Конкурс не потребує жодних матеріальних вкладень від учасників – відсутній вступний внесок, оргкомітет сплачує учаснику проживання, харчування, перебування, надає безкоштовно концертмейстера. Лауреати 1, 2 і 3 премій отримують грошові винагороди, а також призи від партнерів: НК SOCAR, видавничого Дому Media Light Group (журнали «Тайны звезд», JOY), «Алхімії Стихій», «Високого замку», «Карпатії Галич Тур».

Журі конкурсу – справжні професіонали: завідувач кафедри оперного співу Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, народний артист України, соліст Національної опери України Олександр Дяченко, завідувачка кафедри сольного співу Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, народна артистка України, солістка Львівської національної опери Людмила Божко. Голова журі – народний артист України, голова Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва, Посол Миру – Гурбан Аббасов.

Запрошення до Carnegie Hall

Конкурс проводиться щороку у курортній столиці України Трускавці. Саме сюди з’їжджаються учасники, яких відбирають шляхом сліпого прослуховування в онлайн режимі. 2019 року до оргкомітету надійшло кілька сотень заявок. Організатори змагання: Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва – Гурбан Аббасов і Наталія Кудряшова; Трускавецька міська рада в особі міського голови Андрія Кульчинського.

За інформацією пресрелізу

Фото: https://dropmefiles.com/siK9v (Віктор Ковалевський та Ірина Бердаль-Шевчик)