lipityuk-smolyar

Виступ заслуженої артистки України Єлізавети Ліпітюк (cопрано), лауреата міжнародного конкурсу Романа Смоляра (бас) і квартету гітаристів «Київ» Національної філармонії України (керівник – заслужений артист України Володимир Шаруєв) – унікальна подія для музичного Чернігова. У рамках камерного абонементу 25 січня 2020 року артисти виступили на сцені Обласного філармонійного центру з програмою «Акустичний рок, балади, ліричні пісні»

Як розповів автор проекту музичних абонементів, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта, слухачам, які добре знайомі з творчістю квартету «Київ», цікаво було почути їхній виступ у поєднанні з вокальним дуетом Єлізавети Ліпітюк і Романа Смоляра. Квартет утретє демонстрував свою віртуозність на головній концертній сцені Чернігівщини. А пані Єлізавета – удруге. Два роки тому вона дебютувала перед чернігівськими меломанами в програмі, де виконувала партії із відомих американських мюзиклів і спірічуелс. Що ж стосується Романа Смоляра, то для нього цей виступ став першим у Чернігові й по-справжньому особливим. Адже музика до творів, що виконувалися дуетом під акомпанемент гітаристів, була написана саме паном Романом.

Під час концерту прозвучали твори на вірші Івана Франка, Лесі Українки, Василя Стуса, Василя Симоненка, Тараса Шевченка, Павла Тичини, Бориса Олійника та Максима Рильського.

Кожний номер супроводжувався бурхливими оплесками. Висока виконавська культура, віртуозність і невимовна легкість, із якою артисти виконували найскладніші твори, зачаровували глядачів.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Фрагмент концерту: