chernihiv-duhovyi-orkestr

«Українська музика, пісня – це могутній символ, зброя і душа нашого народу. З музикою святкуємо, тужимо, молимося та перемагаємо!» Ці слова анонсували й передали смисл і настрій нової програми духового оркестру Чернігівського обласного філармонійного центру на чолі із заслуженим діячем мистецтв України Анатолієм Ткачуком

Прем’єра під назвою «З музикою – в майбутнє України» відбулася 27 січня.

У сповнений енергії і глибини проєкт увійшли відомі та популярні композиції українських і зарубіжних авторів – Володимира Івасюка, Тоні Роніса, Ігоря Поклада, Карла Дженкінса, Миколи Лисенка, Гленна Міллера, Степана Єднака, Ісаака Альбеніса… Прозвучали й авторські твори художнього керівника та головного диригента оркестру Анатолія Ткачука – «Фантазія на теми українських пісень», «Дитячий світ», «Ми діти твої, Україно!»

«Людство – залежне від музики стільки, скільки існує. Вона – як духовне світло, що проникає в нас і створює своєрідну магію, – зазначають музиканти колективу. – Сьогодні, під час війни, ця магія музики необхідна абсолютно всім».

У програмі «З музикою – в майбутнє України» взяли участь солісти філармонійного центру заслужений артист України Сергій Сулімовський, Яна Сидоренко, Андрій Рекун. Провів імпрезу Сергій Сидоренко.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм