zastavka

Зустрічайте найбільш джазову подію цієї весни! З 14 до 28 квітня у Львові відбудеться традиційний Міжнародний фестиваль Lviv Jazz Days-2024, який об’єднає музикантів і фанатів цього музичного стилю, повідомили організатори – VINIL concert agency

Упродовж семи днів у Львівському будинку офіцерів найкращі джазові виконавці України, а також іноземні гості даруватимуть виняткову музику та блискучу живу гру для поціновувачів справжнього джазу! Окрім того, вперше за шестирічну історію фестивалю, організаторами впроваджено систему єдиного квитка-абонемента на всі 7 концертів, вартість якого становить лише 900 грн!

Охочі піти на якийсь окремий концерт фестивалю матимуть можливість купити вхідний квиток та обрати будь-яке вільне місце у глядацькому залі!

«Його ритми завжди відбиваються в серцях людей, а мелодії – захоплюють! Джаз – це справжня магія, яка переносить у світ, де немає місця стресу та повсякденним турботам. 30 квітня усі джазомани відзначають Міжнародний день джазу. Львів, як найбільш джазове місто України, традиційно приєднується до святкування цієї дати. Тож запрошуємо у світ джазу!» – запрошують організатори.

Програма

1 день. 14.04 (неділя) 19:00 – Відкриття фестивалю. «І плине JAZZ». Неперевершена Марія Стоколяс і великий естрадний оркестр Львівського фахового музичного коледжу імені Станіслава Людкевича «Lyudkevych Jazz Orchestra» відкриють фестиваль.

2 день. 16.04 (вівторок) 19:00 – «O.N.E.» (Польща). Перший у Польщі жіночий інструментальний джазовий колектив. Акустичний квартет.

3 день. 20.04 (субота) 19:00 – Ella Fitzgerald Tribute. Перша Леді пісні. Королева джазу. Мама скету і голосової імпровізації. 13-разова лауреатка «Grammy». На пошану однієї з найяскравіших співачок ХХ століття прозвучать хіти джазової класики з репертуару легендарної співачки Елли Фітцджеральд у виконанні кращих джазменів і джаз-леді Львова.

4 день. 25.04 (четвер) 19:00 – «Opera Avangard» & «Groove Syndicate». «Opera Avangard» – це комʼюніті, яке обʼєднує різних музикантів на джемах і концертах, що з початку повномасштабного вторгнення організувало понад 7 благодійних подій. Для вас прозвучить авторська програма від п’ятьох учасників колективу: Андрій Кізім (саксофон), Ігор Владика (гітара), Максим Чмир (клавішні), Ростислав Дронь (бас-гітара), Данило Білоус (ударні).

«Groove Syndicate» – це об’єднання музикантів з унікальним звучанням і сміливими ідеями. Кожен із представників колективу інтерпретує музику по-своєму, залишаючи приємний спогад. Учасники: Петро Балог (саксофон), Юрій Присяжний (гітара), Богдан Лимар (клавішні), Мирослав Веретельник (бас-гітара), Тарас Майчик (ударні).

5 день. 26.04 (п’ятниця) 19:00 –JazzBand «Медікус». Унікальний колектив, що є найстарішим в Україні нині чинним джаз-бендом. Під орудою Яреми Камінського & Со об’єднав у програмі найкращі стандарти у стилі диксиленд, які здатні занурити у фестивальну атмосферу кожного слухача. І все це присмачене суто львівськими музичними прянощами.

6 день. 27.04 (субота) 19:00 – «Усеїн Бекіров Project». Маестро Бекіров, двічі номінант на «Grammy», без перебільшення видатний джазмен, аранжувальник, композитор у цей день збере плеяду найкращих джазменів з усієї України. Концерт, що, поза сумнівом, вважатиметься візитівкою фестивалю.

7 день. 28.04 (неділя) 19:00 – Закриття фестивалю. Big Band ЛНМА імені Миколи Лисенка «Lviv Jazz Orchestra». Останній день свята має бути гучним, по-хорошому помпезним і розлогим. І хто, як не Lviv Jazz Orchestra, який цього року відзначає 10-річчя, має завершувати фестиваль. Найкращі студенти ЛНМА під керівництвом Сергія Рудея подарують глядачам ні з чим незрівнянні емоції від невмирущих шедеврів у популярному в Голлівуді 1960-х стилі Swing. Динамічно, мелодійно та яскраво! Як і належить!

Спеціальний гість: фіналіст «Голосу країни» Давид Маскиса. Захід проводиться за підтримки Управління культури та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

За матеріалами пресрелізу