afisha

Львівський органний зал запрошує почути симфонічну музику сучасних українських композиторів, у якій поєдналися споконвічні традиції, народний колорит, глибина, містика та найяскравіші риси незламних українців

14 квітня о 19:00 у Львівському органному залі відбудеться концерт «Земля предків». Це буде вечір симфонічних премʼєр, де звучатиме музика молодих композиторів: Дмитра Малого, Володимира Богатирьова та Івана Остаповича. Усі твори були написані за останніх три роки. Три з чотирьох творів виконуватимуться вперше! На сцені цього вечора – Луганський філармонійний оркестр під батутою Івана Остаповича.

На слухачів чекає світова премʼєра увертюри «Земля предків» харківського композитора Дмитра Малого. Це погляд на архаїку крізь призму сьогодення, у якій показаний справжній український дух у його різноманітних проявах: щирий, ліричний, часом сумний, проте завжди незламний.

Вперше звучатимуть і «Чотири слова про коломийку» – оркестрове перекладення іншого твору композитора – «Сім слів про коломийку», що був написаний для скрипки соло. У жанрі гуцульського танцю Дмитро Малий розкриває найкращі риси українців.
Також світовою прем’єрою стане виконання Концерту-колажу для оркестру Володимира Богатирьова. У творі закладено строкатість і оригінальність в ефектному симфонічному звучанні.

Завершить вечір винятково спокійна та загадкова симфонія «Дерево снів» Івана Остаповича, премʼєра якої відбулася у 2023 році.

Львівський органний зал у рамках стратегії промоції української класики Ukrainian Live продовжує відкривати світові нову українську академічну музику. На концерті 14 квітня буде здійснено аудіо- та відеозапис, і скоро твори молодих композиторів можна буде почути в мобільному додатку Ukrainian Live Classic на всіх континентах.

Але перед цим організатори запрошують послухати наживо, як звучить сучасна музика України у Львівському органному залі.

Концертний заклад працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

За інформацією пресрелізу