vsesvit

21 травня о 14 годині в залі Київської організації Національної спілки композиторів України відбудеться відкриття виставки робіт юних художників

Проект має поетичну назву “Дивосвіт” і започатковано оргкомітетом КО НСКУ. Його цікавинкою є те, що в ньому беруть участь діти та онуки композиторів і музикознавців: Марина Зажитько, Дар’я Чембержі, Олександр Глухотько, Анна та Василь Сушко, Аня Війтович.

Автором ідеї проведення такої виставки є Галина Степанченко. Очолює оргкомітет Ганна Гаврилець. Члени оргкомітету — Сергій Зажитько, Валентина Глухотько, Ірина Сікорська, Микола Ковалінас. Організатори сподіваються на гарний початок цього, першого, і продовження подібних проектів у КО НСКУ.

Марина Зажитько, 22 роки. Натюрморт
Марина Зажитько, 22 роки. Натюрморт

Виставка “Дивосвіт” очима юних митців представляє події життя в усьому його різнобарв’ї та різноманітності. Картини дітей відтворюють багатство фантазії художників, їхнє тонке, емоційне сприйняття навколишнього світу.

У вернісажі беруть участь учні Києво-Печерського ліцею “Лідер” та Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка, а також художніх студій міста Києва.

Звертаємо увагу, що в рамках проекту “Дивосвіт” у залі КО НСКУ (вул. Пушкінська, 32) відбудеться концерт переможців Шостого обласного конкурсу юних композиторів імені Юлія Мейтуса, який пройшов у місті Кіровограді як незмінна складова фестивалю української академічної музики “Класcік-проект”. Учасники концерту виконають власні твори в різних музичних жанрах.

Анна Сушко, 13 років. Іспанська акація
Анна Сушко, 13 років. Іспанська акація

Юні художники і композитори об’єднаються у цій мистецькі акції, щоби нести в своїх творах Красу, Добро, Радість.

Запрошуємо всіх охочих у “Дивосвіт”. Буде цікаво!

Оргкомітет проекту,

Правління КО НСКУ

Перша ілюстрація: Василь Сушко, 6 років. Усесвіт.