symphoniya-mista

До 18 липня включно триває конкурс «Звуки міста» від фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage

З 16 до 26 серпня у Києві вже вдруге проходитиме фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. У програмі – понад два десятка концертів. Звучатиме класична, сучасна камерна і симфонічна, джазова, електронна та експериментальна музика. На сцені просто неба у дворі «Софії Київській» виступатимуть українські та зарубіжні гурти, оркестри, всесвітньо відомі солісти і диригенти.

Серед них – легендарний норвезький музикант і композитор Ейстен Севог, піаніст Олексій Гринюк і скрипаль Андрій Бєлов, американо-ізраїльський джазовий піаніст Гай Мінтус, оперні співаки Теммі Генсрад і Ніколас Ішервуд зі США та багато інших. Одразу п’ять оркестрів – New Era Orchestra, Національний президентський оркестр, Kyiv Fantastic Orchestra, «Віртуози Києва» та «Київські солісти» – візьмуть участь у фестивалі.

Наскрізною темою культурного заходу є «Звуки міста».

Серед цьогорічних фестивальних сюрпризів – створення музикантами і композитором Сергієм Круценком симфонії сучасного міста, яка стане саундтреком до фестивалю.

Організатори Bouquet Kyiv Stage запрошують усіх, хто любить музику і Київ, стати співавторами мелодії. Для цього потрібно записати звуки, які найбільше асоціюються з Києвом, викликають сильні емоції чи приємні спогади, і надіслати їх на конкурс «Звуки міста».

Це може бути шум дощу, звуки галасливої міської площі, сміх дітей, гудіння кавомашин у кав’ярнях, гуркіт столичних будівництв чи спів птахів у парках, – будь-які звуки, які чітко окреслюють звуковий ландшафт і характер сучасного мегаполісу.

«Bouquet Kyiv Stage – міський фестиваль, який виник із любові до Києва. Його серцевина – це музика, звуки. Звідси і народилася ідея конкурсу “Звуки міста”, – розповідає ідейна натхненниця та організаторка Bouquet Kyiv Stage Ірина Буданська. – Формат конкурсу надає людям можливість бути не лише слухачами, а й співтворцями київської музики, яка увійде до фестивалю. Це і є справжній творчий процес: коли до твоєї ідеї підключаються інші люди – і це її збагачує».

Організаційний комітет у складі засновника фестивалю високого мистецтва Євгенія Уткіна, музичної кураторки Любові Морозової та кінопродюсера, композитора і куратора конкурсу Сергія Круценка відбере найцікавіші міські звуки. А Сергій Круценко, автор музики до фільму «Хайтарма», композитор і саундпродюсер міжнародних шоу та проектів, вплете їх у єдине музичне полотно симфонії.

Учасники конкурсу, чиї аудіофайли відберуть члени журі, стануть співавторами мелодій та отримають персональні запрошення на фестиваль. Їхні імена урочисто оголосять зі сцени.

Надсилайте аудіофайли зі звуками міста на пошту dasha_skydan@i.ua, або в Telegram чи WhatsApp за номером +380634165756. Не забудьте вказати своє ім’я, прізвище та місто.

Поширюйте інформацію про конкурс і запрошуйте друзів стати співавторами київської симфонії. https://www.facebook.com/watch/?v=2593224630734154

Деталі на сайті http://bouquetstage.com/
та за посиланням: https://www.facebook.com/bouquetstage/

Повну програму фестивалю можна знайти тут: https://drive.google.com/file/d/1Z0jyBq48aZzdPF-ZcRQEfov7TLEO0fuH/view

За матеріалами прес-релізу