dytyachyi-musicl

У Києві проходять зйомки першого дитячого мюзиклу «Ульотний Новий рік» від Студії мистецтв Smile. Прем’єру заплановано на 23 грудня

Головну роль виконує народна артистка України Тамара Яценко. Також у фільмі бере участь суперфіналістка талант-шоу «X-фактор» Марія Рак і, звісно ж, вихованці Студії Smile.

«Дитячий мюзикл-кіно – це приваблива історія. Коли мені запропонували роль, я залюбки погодилась узяти участь у цій задумці. В Україні такий жанр не дуже поширений. Тому я впевнена, що за цим буде цікаво спостерігати», – каже Тамара Яценко.

Стрічка супроводжується кавер-версіями українських хітів, що інтегровані у вигляді відеокліпів.

«Зазвичай ми щороку організовуємо великі новорічні шоу, але пандемія внесла корективи. Ми побачили в цьому можливість – і кинули собі виклик: вирішили знімати кіно! До того наша аудиторія глядачів була обмежена кількістю місць у концертній залі, а зараз – це шанс показати нашу творчість і талановитих дітей на широкий всеукраїнський загал. Подібні дитячі мюзикли були популярні у радянські часи. Мені захотілось відродити цей формат у нашій країні», – говорить Павло Глазков, продюсер фільму, автор ідеї і директор Студії мистецтв Smile.

Режисеркою-постановницею стрічки стала Анна Акулевич – авторка фільму «Джамала.UA».

«Дуже хотілось створити щось драйвове. Ми пережили складний рік, тому його кінець треба розбавити яскравими фарбами. Зараз, у час пандемії, нам всім потрібно хоч трохи радості. Хочеться, аби глядач на годину відволікся і пережив позитивні емоції. Вірю, що нам це вдасться», – говорить Анна Акулевич.

За сюжетом команда дітей із тренеркою (Тамара Яценко) вирушає на концерт з унікальним номером зі скіпінгу. Але один герой травмується на генеральній репетиції і не може приєднатися. Маючи розвинуті знання в IT, хлопчик робить усе, аби інші учасники не полетіли теж. В аеропорту з тренеркою і дітьми починають відбуватись дивні речі. Команді потрібно не лише встигнути на літак, а й розтопити крижане серце вередливої менеджерки аеропорту.

Зйомки відбуваються у Києві, в аеропорту «Харків» і на бортах літаків за підтримки авіакомпанії Windrose.

За інформацією прес-релізу