dytyacha-studiya

Навчальний рік завершився не тільки в загальноосвітніх закладах. Завершився він і для вихованців Дитячої мистецької студії Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» (директор студії – художній керівник і головний диригент «Сіверських клейнодів», заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк)

Нині її відвідують близько 120 дітей віком від 4 до 16 років. Студії уже вісім літ, і за цей час стало традицією підбивати підсумки щорічним звітним концертом. Такий виступ для юних клейнодівців – своєрідний іспит, але іспит сценою і аплодисментами глядачів. У творчому кошику вихованців Дитячої мистецької студії – різнопланові твори: сучасна лірика, народні пісні й танці, патріотика.

У червні Дитяча мистецька студія «Сіверських клейнодів» презентувала на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм яскравий і потужний звітний концерт, у якому свої вокальні й танцювальні таланти, сценічну майстерність продемонстрували учні викладачів Ольги Мандзюк (ансамблевий спів), Надії Мовлян (сольний спів), Наталії Гультяєвої (сольний спів), хореографів Олексія Мироненка і Альони Овечко: Софія Тарасевич, Єва Селівон, Ліза Шурубенко, Марина Ліпатнікова, Емілія Чемериська, Ліза Дорош, Ніколь Грайс, Ілля Черніков, Микола Сиволожський, Дар’я Скалюн, Рада Шостак, Аліса Доломан, Богдана Хоменко, Даня Ніколаєнко, а також ансамблі в різних вікових групах.

Педагоги Дитячої мистецької студії «Сіверських клейнодів» кажуть про своїх учнів: «У нашій студії навчаються талановиті, щирі й завзяті діти, які живуть у світі творчості!»

Попереду в них літні канікули. А новий навчальний рік для дітей обіцяє бути не менш цікавим і насиченим.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм