ІV Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича

167
Share Button

11-18 квітня у Києві проходитиме конкурс Євгена Станковича, який запрошує до участі музикантів різного віку та спеціальностей

Ідея конкурсу – підтримати талановиту музичну молодь. Дуже диференційований віковий поділ та різноманітні номінації (їх шість – «Гра з оркестром», «Соліст», «Фортепіанні ансамблі», «Камерні ансамблі», «Великі ансамблі» та «Оркестри») дають можливість, за задумом організаторів, проявити себе музикантам різних спеціальностей. У номінації «Соліст», наприклад, виступатимуть піаністи, виконавці на струнних, народних, духових та ударних інструментах.

21stankovich21_0До журі (окреме для кожної номінації) увійшли авторитетні фахівці: професори та доценти українських вишів – таких як Національна музична академія України ім.П.Чайковського, Інститут мистецтв Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова, викладачі музичних навчальних закладів Києва, Черкас, Чернігова, Київської середньої спеціальної музичної школи ім.М.Лисенка, а також Білоруської державної академії музики. Голова журі – видатний сучасний український композитор, академік Академії мистецтв України, Герой України, народний артист України, почесний голова Національної спілки композиторів України, професор Євген Станкович.

У всіх вікових категоріях та номінаціях змагання відбуватиметься у двох турах, причому за вимогою конкурсу, у більшості номінацій для участі у першому турі необхідно подати відеозапис виступу учасника. Детальні програмні вимоги, умови участі у конкурсі, порядок подачі заявок та документів – на сайті одного із головних організаторів конкурсу, Благодійного фонду «Віват Арт» – http://vivatart.com.ua/ru/competition/third/

Щодо фінансових умов, то грошовою винагородою є лише гран-прі конкурсу. Однак призовим фондом передбачені і спеціальні премії – «За краще виконання творів Євгена Станковича» та «За краще виконання твору сучасного українського композитора». Лауреатам конкурсу надається також можливість виступів на кращих концертних майданчиках Києва протягом 2016-2017 року. А лауреати першої премії обов’язково беруть участь у заключному концерті конкурсу, який відбудеться у Колонному залі ім.М.Лисенка Національної філармонії України.

Заявки на участь приймаються до 1 березня на електронну адресу estankovych@gmail.com

Реєстраційна форма – http://vivatart.com.ua/ru/competition/third/2016-04-11/sp/registrstank

Share Button