Міжнародний фестиваль оперети

6
Share Button

Третій Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST 2015» традиційно поєднає класичний і «open-air» формати

Фестиваль триватиме два дні: 6 червня у мальовничому парку міста Бучі (вул. Інститутська) та 7 червня у місті Києві (Національна оперета України, вул. Велика Васильківська, 53/3).
Засновники й організатори акції – Національна оперета України і Бучанська міська рада. Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури України, голови Київської міської державної адміністрації, Департаменту культури КМДА.

У форумі візьмуть участь провідні артисти, музиканти й диригенти з різних країн світу: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, України.

Тема цьогорічного «О-FEST 2015» – мюзикл. Це – жанр надзвичайно сучасний і водночас із багатою сторічною історією. Він легкий для сприйняття, але неймовірно складний для виконання, побудований на шедеврах світової літературної класики у поєднанні з якісною музикою.

Насичена дводенна програма фестивалю передбачатиме проведення широкомасштабних акцій, серед яких: виставки народних ремесел і картин сучасних художників, літературно-музичний діалог «PoezoFonia», виступи музичних і танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, розваги для дітей і чимало новацій. У програмі Гранд-концертів – арії, дуети й композиції із найвідоміших мюзиклів у виконанні світових зірок.

Серед гостей – Надзвичайні і Повноважні посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі і, звичайно, найкращі в світі глядачі.

«О-FEST» об’єднає світ музикою!

За матеріалами, наданими організаторами фестивалю

Share Button