«Молитва за медиків» відбудеться у Софійському соборі

68
Share Button

У День медичного працівника, 21 червня, о 14 годині у Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська» усіх медиків вшанують музичною «Молитвою»

Організовує захід меценатський проєкт «Українська скрипка – 1000 років» спільно з Федерацією наукових медичних товариств України та Всеукраїнською асоціацією головних лікарів за участі й підтримки Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій.

Саме зараз, коли лікарі борються з пандемією коронавірусу, проявляється їхній справжній героїзм. Вони рятують життя інших людей навіть ціною своїх.

Лікарська професія, можливо, найближча до священнослужителів, бо немає такого лікаря, який, незалежно від національності та віросповідання, не молив би Бога врятувати життя тяжко хворого пацієнта. Подумки ці молитви ще з часів Вавилону промовляються різними мовами. Але Всевишній залишив людям одну спільну мову, зрозумілу усім і кожному, – музику. Тому «Молитва за медиків» – це світла і сумна, хвилююча і життєствердна музика, яка створена композиторами Артемієм Веделем, Дмитром Бортнянським, Йоганном Себастьяном Бахом, Вольфгангом Амадеєм Моцартом, Крістофом Віллібальдом Глюком, Георгом Фрідріхом Генделем, Францом Шубертом для духовного звертання до Бога, або написана самими духовними особами, як Антоніо Вівальді.

Цьогорічна музична «Молитва за медиків» присвячується самопожертві працівників, які захищають народ України від смертельної хвороби. Таке вшанування буде справедливою подякою медикам, які вже опинились у кращому із світів, та наповнить вірою у Всевишнє заступництво тих, хто продовжує самовіддано рятувати здоров’я і життя людей.

Враховуючи вимоги щодо збереження Софійського собору як історичної пам’ятки та правила карантину, допустима кількість осіб на захід обмежена! Дякуємо за розуміння!

Акредитація ЗМІ обов’язкова.

Із програмою заходу можна ознайомитись за посиланням: https://st-sophia.org.ua/uk/novini/programa-muzichnoyi-molitvi-za-medikiv/

За інформацією прес-релізу

Share Button