amir hossein nouri11

Іранський музикант, співак і композитор Амір Хоссейн Нурі готує до випуску свій перший альбом з піснями на тексти з іранської літератури

Амір Хоссейн Нурі (Amir Hossein Nouri) народився у Тегерані 1985 року, почав музичну кар’єру  в дитинстві із занять на фортепіано та гітарі, до яких доєдналися заняття співом. Професійна артистична кар’єра співака триває понад десять років. Критики відзначають особливі властивості його голосу, що дозволяє Аміру Хоссейну Нурі органічно звучати у будь-якому репертуарі, у різних музичних напрямках.

Десять років тому він заснував міжнародний благодійний проєкт «Ройайе Сепід» («Біла Мрія»), в рамках якого дає концерти на підтримку дітей із особливими захворюваннями, працюючих дітей та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Він виконує пісні перською мовою, а також англійською, французькою та іспанською мовами.  У своїх творах він оперує такими поняттями, як надія, любов, людина, життя. «Bekhand» – одна з перших пісень проєкту – за словами, співака, адресована тим, хто втратив надію у боротьбі з недугою, і має на меті підтримати, повернути їм сили і бажання посміхатися.

Поряд з активною концертною діяльністю, Амір Хоссейн Нурі працює у студії. Результатом чотирирічної роботи стане його перший (після декількох  випущених синглів та відео) повноформатний альбом, де пісні виконуються різними мовами. Джерелами текстів пісень послужила багата іранська література – вірші Омара Хайяма, Маулана, Сааді та ін.