Afisha_new_7-obr-zm

1 червня усесвітньо відомий Симфонічний оркестр Українського радіо запрошує на прем’єру арт-проекту «“RadioSymphony UA”: Найкраще!» до Будинку звукозапису Українського радіо

Ексклюзивна акустика, знаменитi виконавці та улюблена музика — що може бути краще?

Виступ Великого симфонічного оркестру Українського радіо відбудеться на сцені найкращої акустичної концертної зали України – Великої концертної студії Будинку звукозапису! Вона була побудована провідними акустиками з Німеччини та Естонії спеціально для високоякісного звучання симфонічних оркестрів і хорів із наступним звукозаписом для Державного фонду, лейблів України та світу!

1 червня на цій сцені зустрінуться: солісти Національної опери України Тетяна Анісімова (сопрано), Анжеліна Швачка (мецо-сопрано), Андрій Романенко (тенор), знамениті саксофоністи України Олександр Рукомойников і Юрій Василевич, а також чарівна й віртуозна Віра Шперер (гобой) та Академічний хор Українського радіо імені Платона Майбороди.

У програмі прем’єрного концерту прозвучать вишукана класика, шедеври джазу та музика кіно: експресивний Жорж Бізе, романтичний Каміль Сен-Санс, хрестоматійний Енніо Морріконе, а також неокласик Сергій Прокоф’єв, відчутним буде і сучасний погляд молодої генерації України – Іван Небесний.

Родзинкою вечора стане хіт усіх часів: легендарна «Карміна Бурана» Карла Орфа!

За диригентським пультом, як завжди незмінно – маестро Володимир ШЕЙКО.

Вечір проведуть найвідоміші голоси Українського радіо — Дмитро Хоркін і Галина Бабій.

Усі присутні стануть свідками зародження нового етапу музичноого мистецтва України у медіапросторі. Не пропустіть!

За матеріалами прес-релізу