До Дня закоханих LAURA MARTI дарує дуже особисту пісню і кліп

83

Пісня «Love Will Save The World» («Любов врятує світ») для тих, хто боїться покохати знов через попередню невдачу. Для тих, хто став надто «сильним», щоб знову відкрити серце, дозволити собі кохати і «будувати» навіть тоді, коли все проти цього

Слова і музику написала LAURA MARTI. Аранжування зробив Oleksandr Kasprov, який створював музику для Гурт[О].

Прем’єра кліпу відбудеться 14 лютого в День всіх закоханих о 12:00 на офіційному каналі Laura Marti Music.

У новій відеороботі Лаури Марті знявся її бойфренд. У такий спосіб співачка ніжно ділиться з фанами своїм щастям. Хто її бойфренд – поки невідомо, але ви можете побачити його в кліпі. Любов Лаура зустріла у Кельні, куди перевезла маму з Харкова через війну й де зіграла перший концерт на підтримку України.

Частину кліпу знято у TGR The Green Room. Саме там, де пара вперше зустрілась.

***

«Любов врятувала мій світ. Боятися кохати – це моя історія. Довгий час я була одна.

Після перших тривалих відносин моє серце було розбите і я зосередилась лише на музиці. Я просто закрилась. Напевно стримував біль розлучення і страх того, що вже не зможу полюбити так само сильно. Перше кохання ще довго не відпускало… Лише років зо два тому моє серце стихло і я відчула себе вільною.

Мої спроби знову покохати закінчувались нічим. Уже після першого побачення розуміла, що це не моє.

Знаю, що справжня любов – хімія і доля. Її варто дочекатись. Але також знаю, що коли кохання пролітає повз тебе – треба “не спати” й мати відвагу зловити його. Як у тій притчі – “сісти в човен”.

Твоя людина має “прилетіти з неба”, але щастя ми створюємо власними руками. В цьому теж немає сумнівів.

Від початку війни я бігла свій марафон, робивши все, що могла: перший місяць – волонтерство в Україні, потім 5 місяців безперервних концертів Європою і збір коштів. Хотілося кричати всюди! Також представила Україну в Польщі на міжнародному конкурсі “Ladies’ Jazz”, де отримала Гран-прі.

В один момент я відчула: просто помираю від виснаження та усвідомлення того, що війна не закінчується і це реальність, а не страшний сон. Тоді я вирішила створити альбом “24th”, в якому занотувала агресію росії. Нікому не дати забути про жахи в Україні, – це мною керувало. Бо пісня живе вічно й передає історію з вуст в уста.

Створення альбому мене трохи повернуло до тями, але водночас забрало залишки сил.

За 5 тижнів я випустила 5 пісень і кліпів. Майже не спала, постійно плакала і періодично пила заспокійливе.

У липні, коли готувалась до зйомок кліпу на пісню 24th, я страшенно хотіла додому й зовсім не була налаштована на когось, хто заполонить моє серце, котре розірване на шмаття. У цей момент з’явився Він. Той самий. Той, хто вилікував мої рани і подарував мені любов і світло.

Я бажаю, щоб кожен знайшов своє кохання і перестав боятися бути щасливим! Навіть зараз, коли в нас забирають землю з-під ніг, важливо любити і бути коханим. Це надає суперсилу, рятує нас. Любов врятує світ, – я дуже на це сподіваюсь».

Лаура Марті

***

Прем’єра аудіоверсії пісні відбулася 27 січня на офіційних ресурсах Laura Marti Music: https://lauramartimusic.ffm.to/6277ljq

До слова, саме цю пісню співачка подавала на Євробачення-2023.

Дивіться кліп, слухайте пісню, закохуйтесь!

Матеріали надані пресслужбою LAURA MARTI MUSIC