labirynt-afisha

27 червня у Домі «Майстер-клас» відбудеться концерт «Лабіринти»

У спільному концерті піаніста Річарда Кемерона-Вульфа та київських ансамблів Duo Sonoro та Sed Contra Ensemble прозвучать твори Лео Орнштейна, Андре Жоліве, Дейна Радьяра, Вітольда Лютославського та Річарда Кемерона-Вульфа.

Ансамбль Sed Contra

Лабіринт – це структура, що передбачає заплутані шляхи до виходу і пробуджує потребу пошуку шляху в безлічі варіантів.

Так само це – подорож у часі. Від вражень, викликаних собором Notre Dame de Paris у п’єсі для фортепіано соло (1914) американського композитора українського похождення, майстра епатажу та екстремального довгожителя Лео Орнстайна – до заглиблення у єдність тілесного й музичного у творах нашого сучасника, американського композитора і піаніста Річарда Кемерона-Вульфа.

Ансамбль Duo Sonoro

Лабіринт – простір можливостей, де ми вибираємо напрямок руху. Наприклад, від музики французького композитора Андре Жоліве до польського класика XX століття Вітольда Лютославського.

Це також загадка і шарада, пошук відповідей на питання. Як пов’язані ідеї американського композитора, письменника й астролога Дейна Радьяра (Stars для фортепіано соло, 1992) про те, що зірки і планети не впливають на людину, але їхній рух – це символічна мова, яка здатна відобразити психологічні сили людини та її внутрішнє життя із «магічною» лінією у пізній творчості Андре Жоліве (Сонатина для флейти і кларнета, 1961)?

Річард Кемерон-Вульф

Сім виконавців. Сім творів. Потрапивши у лабіринт, ви зможете знайти власний шлях. Супутники й провідники – Андрій Павлов (скрипка), Жанна Марчинська (віолончель), Сергій Вілка (флейта), Дмитро Пашинський (кларнет), Валерія Шульга (фортепіано), Річард Кемерон-Вульф (фортепіано), за участю: Аліна Цховребова (танцювальний перформанс).

Концерт розпочнеться о 19.30.

Вхід вільний!

Запрошуємо!

Тетяна ТУЧИНСЬКА